Skip to main content
Od 20 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania
Komunikaty UFK
Wybierz rok

28.12.2017
Informacja o zmianie nazw UFK oferowanych w ramach Umów Ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „NEST SOLIDNE INWESTYCJE"

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. informuje, że z dniem 01.01.2018 r. zmienią się nazwy niektórych Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych oferowanych w ramach Umów Ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „NEST SOLIDNE INWESTYCJE”.

Więcej
11.12.2017
Informacja o zaprzestaniu oferowania Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach umów ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „FWR OPTYMALNY PORTFEL II"

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. uprzejmie informuje o zaprzestaniu oferowania następujących Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach, w ramach Umów Ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „FWR OPTYMALNY PORTFEL II”.

Więcej
11.12.2017
Informacja o zaprzestaniu oferowania Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach umów ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „Multi Select III"

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. informuje o zaprzestaniu oferowania następujących Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach umów ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „Multi Select III".

Więcej
05.12.2017
Informacja o planowanym zaprzestaniu oferowania Ubezpieczeniowego Funduszu Kapitałowego
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. informuje o planowanym zaprzestaniu oferowania UFK Europa Franklin Natural Resources Fund N (acc) (PLN) (hedged), w ramach umów ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „Wymarzone Perspektywy”.Więcej
NOTOWANIA

więcej notowań