Ubezpieczenie Home Experts - jeśli obawiasz się awarii w domu - Tu Europa
Skip to main content
Od 20 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie Home Experts?

wygodny zakup

Wygodny zakup

Prosty sposób zawarcia ubezpieczenia w pełni online. Polisę otrzymasz natychmiast, e-mailem.

Kup online w 5 minut

szeroki zakres

Szeroki zakres pomocy

Pomoc specjalistów w przypadku zdarzeń losowych oraz awarii sprzętu RTV, AGD, PC na okres 12 miesięcy.

Sprawdź szczegóły

Szybka pomoc Home Assistance

Szybka pomoc

Wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego, by otrzymać fachową pomoc we własnym domu - 24h/dobę, przez cały rok.

Zastępczy sprzęt PC

Zastępczy sprzęt PC

Organizujemy i pokrywamy koszty użyczenia Ci sprzętu PC o podobnej specyfice na czas naprawy.

 

Ubezpieczenie Home Experts - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  • Sprzęty, z których dziś korzystamy są zaawansowane technologicznie, do ich naprawy potrzebny jest specjalista. Może okazać się, że jesteś właścicielem modelu pralki, którą serwisuje tylko 4 specjalistów w całym województwie. Nasze Centrum Alarmowe zapewnia szeroką bazę specjalistów, dzięki temu nie musisz szukać fachowców na własną rękę.
  • Wiek Twoich sprzętów nie może przekraczać 5 lat od daty produkcji. Aby stwierdzić wiek sprzętu, należy okazać dowód zakupu lub gwarancję producenta. Jeśli nie posiadasz tych dokumentów, wiek sprzętu PC, RTV/AGD, zweryfikuje specjalista na nasz koszt.
Przykładowe koszty diagnozy i naprawy sprzętu w domach:

Uszkodzona instalacja elektryczna w kuchni w czasie Wielkanocy, Wizyta elektryka i diagnoza + koszty dojazdu

Koszt: 450 zł

Popsuta pralka, przyjazd specjalisty, diagnoza i naprawa sprzętu koszty robocizny

Koszt: 250 zł

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenie Home Experts zapewni Ci pomoc specjalistów w przypadku nagłych zdarzeń losowych lub awarii. 

 

interwencja specjalisty Home Experts

Pomoc specjalisty w przypadku zdarzenia losowego

W czasie trwania 12-miesięcznej ochrony ubezpieczeniowej masz zapewnione 3 interwencje specjalisty (np. elektryka, hydraulika, szklarza), przy czym koszt każdej z nich jest refundowany do sumy 500 zł. Jeżeli koszt interwencji wraz z potrzebnymi materiałami przekroczy 500 zł, jesteś zobowiązany dopłacić różnicę.

3 razy w ciągu 12 miesięcy, do 500 zł na zdarzenie ubezpieczeniowe

Naprawa sprzętu AGD/RTV Home Experts

Naprawa sprzętu RTV/AGD w przypadku awariiW czasie trwania 12-miesięcznej ochrony masz zapewnione 3 naprawy sprzętu RTV/AGD przez specjalistę, przy czym koszt każdej z nich jest refundowany do sumy 500 zł. Jeżeli koszt naprawy wraz z potrzebnymi materiałami przekroczy 500 zł, jesteś zobowiązany dopłacić różnicę. Ubezpieczenie obejmuje wyłącznie sprzęty RTV/AGD, których wiek nie przekracza 5 lat od daty produkcji.

3 razy w ciągu 12 miesięcy, do 500 zł na zdarzenie ubezpieczeniowe

Naprawa sprzętu PC Home Experts

Naprawa sprzętu PC w przypadku awariiW czasie trwania 12-miesięcznej ochrony masz zapewnione 2 naprawy sprzętu PC przez specjalistę, przy czym koszt każdej z nich jest refundowany do sumy 600 zł. Jeżeli koszt naprawy wraz z potrzebnymi materiałami przekroczy 600 zł, jesteś zobowiązany dopłacić różnicę. Ubezpieczenie obejmuje wyłącznie sprzęty PC, których wiek nie przekracza 5 lat od daty produkcji.

2 razy w ciągu 12 miesięcy, do 600 zł na zdarzenie ubezpieczeniowe

 Dozór mienia Home Experts

Dozór ocalałego mieniaJeśli w Twoim miejscu zamieszkania wystąpi zdarzenie losowe, ale Twoje mienie nie uległo zniszczeniu lub uszkodzeniu i należy je zabezpieczyć, za pośrednictwem Centrum Alarmowego organizujemy i pokrywamy koszt jego dozoru przez pracownika ochrony. Czas dozoru to 48 godzin od zgłoszenia wystąpienia zdarzenia losowego.

1 raz w ciągu 12 miesięcy, do 500 zł na zdarzenie ubezpieczeniowe
 Transport ocalałego mienia Home Experts

Transport ocalałego mieniaJeśli w Twoim miejscu zamieszkania wystąpi zdarzenie losowe, ale Twoje mienie nie uległo zniszczeniu lub uszkodzeniu i należy je zabezpieczyć, za pośrednictwem Centrum Alarmowego organizujemy i pokrywamy koszt transportu ocalałego mienia samochodem ciężarowym o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, do wskazanego przez Ciebie miejsca.

1 raz w ciągu 12 miesięcy, do 800 zł na zdarzenie ubezpieczeniowe
 Przechowywanie ocalałego mienia Home Experts

Przechowywanie ocalałego mieniaJeśli w Twoim miejscu zamieszkania wystąpi zdarzenie losowe, ale Twoje mienie nie uległo zniszczeniu lub uszkodzeniu i należy je zabezpieczyć, za pośrednictwem Centrum Alarmowego organizujemy i pokrywamy koszt przechowywania ocalałego mienia we wskazanym przez Ciebie miejscu.

1 raz w ciągu 12 miesięcy, do 800 zł na zdarzenie ubezpieczeniowe
 Zdalna pomoc IT Home Experts

Zdalna pomoc PCHome Experts zapewnia zdalną pomoc PC, która polega na połączeniu się z Twoim komputerem przez specjalistę ds. PC i wsparcie w następującym zakresie: - pomoc i wsparcie przy codziennym użytkowaniu sprzętu i oprogramowania informatycznego, - pomoc specjalisty ds. PC w instalacji oprogramowania komputerowego (aktualizacje, antywirusy, firewall, systemy operacyjne, programy użytkowe), pod warunkiem, że posiadasz ważną licencję lub aktualizacja oprogramowania jest bezpłatna, - pomoc w zbadaniu i ewentualnym usunięciu wirusów oraz prawidłowym zabezpieczeniu danych, jeśli posiadasz program antywirusowy, - wsparcie w rozwiązywaniu problemów z komputerem tj. resetowanie, uruchomienie trybu awaryjnego itp., - pomoc w pozyskaniu, ściągnięciu i instalacji wybranego przez Ciebie darmowego i legalnego oprogramowania, - instalacji i konfiguracji nowych urządzeń takich jak drukarki, skanery itp. Zapewniamy zdalną pomoc PC pod warunkiem, że masz funkcjonalne połączenie z Internetem. Maksymalny czas rozmowy ze specjalistą ds. PC wynosi 60 minut.

2 razy w okresie ochrony
 Zastępczy sprzęt PC Home Experts

Zastępczy sprzęt PCJeżeli Twój sprzęt PC został odtransportowany do serwisu w ramach świadczenia assistance przez specjalistę ds. PC, na Twoją prośbę organizujemy i pokrywamy koszty użyczenia sprzętu PC o podobnej specyfice na czas naprawy, ale nie dłużej niż przez 5 dni od daty jego zabrania. Użyczony sprzęt PC zwracasz po dostarczeniu Twojego naprawianego urządzenia. Nie możemy zagwarantować, że użyczony będzie dokładnym odpowiednikiem Twojego sprzętu PC, jednakże dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci porównywalny sprzęt o podobnej parametrycznej specyfikacji.

1 raz w okresie ochrony
 Infolinia remontowo budowlana Home Experts

Infolinia o usługodawcach oraz infolinia remontowo-budowlanaZa pośrednictwem Centrum Alarmowego świadczymy usługi informacyjne w zakresie: 1) infolinii o usługodawcach, w ramach której otrzymujesz dostęp do danych teleadresowych przedsiębiorców świadczących usługi: ślusarskie, hydrauliczne, dotyczące urządzeń i instalacji grzewczych, elektryczne, dekarskie, szklarskie, stolarskie, murarskie, malarskie, glazurnicze, parkieciarskie. 2) infolinii remontowo-budowlanej, w ramach której otrzymujesz dostęp do: - informacji o formalnościach administracyjno-prawnych, jakich trzeba dokonać przy zakupie nieruchomości, - informacji o podatkach w zakresie związanym z nabyciem i sprzedażą nieruchomości, - informacji teleadresowych o usługodawcach Centrum Alarmowego - informacji teleadresowych urzędów gmin, - informacji teleadresowych placówek banków, - informacji teleadresowych sklepów z materiałami budowlanymi.

bez limitu
  KUP ONLINE

 

Jak kupić ubezpieczenie?

Kup online

Wybierz produkt, który Cię interesuje i kup ubezpieczenie online

Zadzwoń do nas

telefon 801 500 300

Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepsze dla Ciebie

 

 

My zadzwonimy

Zamów rozmowę

Oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie

Najczęściej zadawane pytania
 Ile razy w roku i do jakiej kwoty mogę naprawić swój sprzęt?
Naprawa sprzętu AGD/RTV - pokrywamy koszty naprawy sprzętu AGD/RTV do łącznej kwoty 500 zł na 1 naprawę, do 3 razy w 12-miesięcznym okresie odpowiedzialności.

Naprawa sprzętu PC - pokrywamy koszty naprawy sprzętu PC do łącznej kwoty 600 zł na 1 naprawę, do 2 razy w 12-miesięcznym okresie odpowiedzialności.

Zwróć uwagę, że koszty ewentualnych części zamiennych niezbędnych do naprawy pokrywasz we własnym zakresie.

Jacy fachowcy są w zakresie ubezpieczenia?
W ramach ubezpieczenia masz zapewnioną pomoc: hydraulika, elektryka, dekarza, murarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, specjalisty w zakresie PC oraz RTV/AGD; w przypadku zdarzenia losowego w miejscu zamieszkania.

Pomoc otrzymasz od odpowiedniego specjalisty ze względu na rodzaj szkody, która zdarzyła się w Twoim miejscu zamieszkania.

Czy ubezpieczenie dotyczy każdego sprzętu?
Wiek Twoich sprzętów nie może przekraczać 5 lat od daty produkcji. Aby stwierdzić wiek sprzętu, należy okazać dowód zakupu lub gwarancję producenta. Jeśli nie posiadasz tych dokumentów, wiek sprzętu PC oraz RTV/AGD zwe­ryfikuje specjalista na nasz koszt.
Czy w ramach ubezpieczenia następuje wymiana sprzętu?
Nie, organizujemy i pokrywamy jedynie koszty dojazdu i robocizny specjalisty odpowiedniego ze względu na rodzaj szkody oraz ewentualnego transportu sprzętu do realizacji świadczenia.
Jak mam uzyskać pomoc w przypadku awarii sprzętu?
Skontaktuj się z Centrum Alarmowym pod numerem +48 71 727 02 30.

Ubezpieczenie Home Experts

Uciążliwe usterki w domach

Popsuta zmywarka, lodówka albo spalona instalacja elektryczna to duży problem, który wymaga interwencji specjalisty. Nieoczekiwany wydatek na usługi fachowca może nadszarpnąć domowy budżet. Zwłaszcza, kiedy popsuje się kilka sprzętów naraz. A wiesz, jak to jest z nieszczęściami? Chodzą parami.

Pomoc fachowca

Home Experts to ubezpieczenie, w ramach którego uzyskasz pomoc specjalisty i naprawę sprzętu lub zwrot kosztów za te usługi. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki może być koszt diagnozy i naprawy popsutej pralki? Ceny zaczynają się od 100, a kończą na kilkuset złotych. To naprawdę spory wydatek. Często specjaliści doliczają sobie do swojej pracy ekstra koszty dojazdu, a niektórzy z nich rozliczają się za wykonaną usługę godzinowo. Sprzęty, z których dziś korzystamy, są zaawansowane technologicznie, żeby je naprawić, potrzebny jest specjalista. Może okazać się, że jesteś właścicielem modelu pralki, którą serwisuje tylko 4 specjalistów w całym województwie. Home Experts zapewni pomoc i pomoże znaleźć odpowiedniego fachowca, ponieważ przez Centrum Operacyjne masz dostęp do bazy specjalistów.

Przykładowe koszty diagnozy i naprawy sprzętu w domach:

Opis zdarzenia

Koszt naprawy/robocizny PLN

Popsuta pralka, przyjazd specjalisty, diagnoza i naprawa sprzętu, koszty robocizny 

250

Uszkodzona instalacja elektryczna w kuchni w czasie Wielkanocy, wizyta elektryka i diagnoza + koszty dojazdu

450

Popsuty programator w kuchence, przyjazd specjalisty + koszty naprawy sprzętu

250

Koszt naprawy popsutego komputera. Klientowi wydano sprzęt zastępczy. 

300

Zepsuta spłuczka i przelewająca się woda w toalecie, wizyta hydraulika + koszt naprawy 

130

Złamany klucz w drzwiach, interwencja ślusarza i wymiana zamka

110

 

Ceny usług różnią się w zależności od miejsca zamieszkania. W dużych miastach usługi mogą być droższe niż w miasteczkach czy wsiach. Wyrównuje się to jednak z kosztem dojazdu specjalisty z większego do mniejszego miasta. Pomoc specjalisty w godzinach nocnych, dniach wolnych i świątecznych może być do 70% droższa niż w dni robocze. Czy wyobrażasz sobie Boże Narodzenie ze spaloną instalacją elektryczną albo popsutą lodówką? To czarny scenariusz, ale koszt wizyty specjalisty może na stałe popsuć świąteczny nastrój, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu Home Experts, bo jego koszt to zaledwie 140 zł rocznie.

Ważna informacja: Ubezpieczenie Home Experts pokryje koszty dojazdu specjalisty i usługi naprawy uszkodzonego mienia lub sprzętu AGD/RTV czy PC. Koszty ewentualnych części zamiennych niezbędnych do naprawy pokrywasz we własnym zakresie.

Fachowcy w zakresie ubezpieczenia Home Experts

Hydraulik, elektryk, dekarz, murarz, szklarz, technik urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, jeśli usterka zdarzy się w miejscu zamieszkania. Za pośrednictwem centrum operacyjnego uzyskasz informacje o innych fachowcach, czy usługach: ślusarskich, hydraulicznych, dekarskich, murarskich, malarskich czy parkieciarskich. Zamiast przeszukiwać Internet, wystarczy zadzwonić i w ramach ubezpieczenia uzyskać pomoc.

Ciekawa przy tym ubezpieczeniu jest forma zdalnej pomocy PC, która polega na połączeniu telefonicznym ze specjalistą, który pomoże uporać się z instalacją drukarki czy oprogramowania, a nawet usunie złośliwe oprogramowanie. Specjalista nie odwiedza Cię w domu, tylko naprawia usterki zdalnie. Brzmi jak magia? Z Home Experts to jest możliwe. Jeśli jednak Twój sprzęt trafi do serwisu, to raz w roku możesz otrzymać w ramach ubezpieczenia komputer zastępczy.

Mamy dobrą wiadomość również dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą w miejscu zamieszkania. Home Experts pozwala także na ubezpieczenie firmowego sprzętu AGD/RTV/PC, który znajduje się w domu lub mieszkaniu.

Home Experts zapewnia także dozór mienia. Jeśli w Twoim domu będzie pożar lub powódź, a sprzęty ocaleją, pomożemy Ci je przechować i przetransportować w bezpieczne miejsce.