Wakacje w Egipcie — na co uważać

Data publikacji

Egipt to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Nic dziwnego, naszych rodaków kuszą stosunkowo niskie ceny oraz wysoka temperatura, praktycznie przez cały rok. W kraju faraona czeka na turystów mnóstwo atrakcji, ale także zagrożeń. Na co uważać w Egipcie, by czuć się bezpiecznie? Przed wyjazdem koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik.

  • Udostępnij

Jak urządzić pokój dziecka?

Data publikacji

Urządzenie pokoju dla dziecka to nie lada wyzwanie. Powinien bowiem spodobać się jego właścicielowi, ale być również funkcjonalny i przytulny. Co zrobi, aby połączyć te wszystkie cechy? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Choroba na urlopie — co dalej?

Data publikacji

Choroba nie wybiera i może pokrzyżować Twoje plany. Co warto zrobić, jeśli zachorujesz w trakcie urlopu wypoczynkowego albo krótko przed nim? Czy urlop wyklucza L4? Czy wolne dni po wzięciu zwolnienia lekarskiego przepadają? Odpowiedź znajdziesz w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Jak obliczyć rentowność nieruchomości?

Data publikacji

Planujesz zakup nieruchomości pod najem? Zastanawiasz się, czy taka inwestycja Ci się opłaci? Zanim podejmiesz decyzję, oszacuj realny zwrot z inwestycji. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak go obliczyć

  • Udostępnij

Dom bezpieczny dla dziecka — 7 kluczowych elementów

Data publikacji

Naturalnym etapem rozwoju dziecka jest chęć spróbowania, dotknięcia wszystkiego przez malucha. Niestety, często nie zdaje sobie sprawy z grożącego niebezpieczeństwa. Właśnie dlatego rodzice oraz pozostali opiekunowie muszą zachować czujność. Jak to się potocznie mówi — “mieć oczy dookoła głowy”. Co zrobić, aby dziecko mogło swobodnie poznawać otoczenie, a jednocześnie — było bezpieczne. Podpowiadamy w artykule.

  • Udostępnij

Poznaj modne kierunki turystyczne 2022

Data publikacji

Zastanawiasz się, gdzie jechać na urlop Chcesz odpocząć, a przy okazji pozwiedzać, ciesząc się piękną pogodą? Sprawdź najmodniejsze kierunki turystyczne w 2022 roku i zaplanuj wyjazd z wyprzedzeniem.

  • Udostępnij