Jak obliczyć rentowność nieruchomości?

Data publikacji

Planujesz zakup nieruchomości pod najem? Zastanawiasz się, czy taka inwestycja Ci się opłaci? Zanim podejmiesz decyzję, oszacuj realny zwrot z inwestycji. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak go obliczyć

  • Udostępnij

Dom bezpieczny dla dziecka — 7 kluczowych elementów

Data publikacji

Naturalnym etapem rozwoju dziecka jest chęć spróbowania, dotknięcia wszystkiego przez malucha. Niestety, często nie zdaje sobie sprawy z grożącego niebezpieczeństwa. Właśnie dlatego rodzice oraz pozostali opiekunowie muszą zachować czujność. Jak to się potocznie mówi — “mieć oczy dookoła głowy”. Co zrobić, aby dziecko mogło swobodnie poznawać otoczenie, a jednocześnie — było bezpieczne. Podpowiadamy w artykule.

  • Udostępnij

Poznaj modne kierunki turystyczne 2022

Data publikacji

Zastanawiasz się, gdzie jechać na urlop Chcesz odpocząć, a przy okazji pozwiedzać, ciesząc się piękną pogodą? Sprawdź najmodniejsze kierunki turystyczne w 2022 roku i zaplanuj wyjazd z wyprzedzeniem.

  • Udostępnij

Jak osuszyć zalane mieszkanie

Data publikacji

Według naszych statystyk, jedną z najczęstszych przyczyn wypłaty odszkodowania, jest właśnie zalanie. Kiedy już dojdzie do nieszczęścia, nie ma co czekać, ponieważ liczy się każda minuta. Ściany i podłogi nasiąkną bowiem wodą w mgnieniu oka, czego efektem będzie pojawienie się pleśni i grzyba. Co możesz zrobić w przypadku zalania? W najnowszym artykule radzimy, jak osuszyć zalane mieszkanie lub dom.

  • Udostępnij

Tanie wakacje 2022 — gdzie warto się wybrać

Data publikacji

Udany wypoczynek wcale nie musi nadwyrężyć domowego budżetu. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, gdzie wybrać się na tanie wakacje 2022, by cieszyć się słońcem, pięknymi widokami i wypocząć w komfortowych warunkach, a przy okazji nie wydając fortuny.

  • Udostępnij

Badania profilaktyczne — które z nich wykonywać regularnie

Data publikacji

Lepiej zapobiegać niż leczyć. To przysłowie jest znane nie od dziś i ma w sobie wiele prawdy. Badania profilaktyczne mogą niejednokrotnie uratować życie. Choć świadomość Polek i Polaków jest w tym zakresie większa niż choćby kilkanaście lat temu, jeszcze wiele pracy przed nami. Właśnie dlatego w dzisiejszym artykule podpowiadamy, jakie badania warto wykonywać regularnie.

  • Udostępnij