Cztery ściany z internetem

Cztery ściany z internetem

Data publikacji

Pandemia nie sprzyja dobrej kondycji psychicznej. Od roku tkwimy w poczuciu zagrożenia, niejednokrotnie ograniczając kontakty z innymi ludźmi i działania, które w normalnych warunkach poprawiały nasz psychiczny dobrostan.

  • Udostępnij
Spokojnie to tylko awaria.

Spokojnie to tylko awaria

Data publikacji

Mało kto sprosta dziś mitycznej roli złotej rączki. Sprzęty domowe są jednak tak skomplikowane, że raczej nie ma się czego wstydzić. Ciężko być bohaterem domu, który zajmie się elektrycznością, hydrauliką, parkietem i jeszcze naprawi komputer.

Naprawa zaawansowanych technologicznie sprzętów wymaga specjalistów. Może się przecież okazać, że na pralce, którą posiadamy, zna się tylko kilku fachowców w mieście, a nasz komputer ma wyjątkowo rzadką usterkę.

Można jednak mieć to wszystko pod kontrolą. Jak to zrobić? Wystarczy wykupić ubezpieczenie assistance i fachowcy będą dostępni dla nas od zaraz.

  • Udostępnij
Narty 2020/2021. O czym warto pomyśleć już dziś?

Narty 2020/2021. O czym warto pomyśleć już dziś?

Data publikacji

Sezon narciarski zaczyna się już niedługo. Jeśli cały rok marzysz o białym szaleństwie w Austrii lub we Włoszech, przed tobą decyzje, czy, gdzie i kiedy wyjechać. Planowanie wypoczynku za granicą w obecnej sytuacji nie jest takie proste.

  • Udostępnij
Ubezpieczenie mieszkania. Pomoc nie tylko finansowa.

Ubezpieczenie mieszkania. Pomoc nie tylko finansowa

Data publikacji

Ubezpieczenie nieruchomości to jeden z częściej kupowanych produktów. Z reguły chcemy zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych wypadków, katastrof naturalnych czy budowlanych. Często nie zdajemy sobie sprawy, jakie przydatne usługi możemy dokupić wraz z ubezpieczeniem domu.

  • Udostępnij