Jak przygotować dziecko na pierwszy obóz zimowy?

Data publikacji

Okazało się, że nie możesz wziąć urlopu, kiedy Twoja pociecha ma ferie zimowe? Z rodzinnego wyjazdu nici? Nie chcesz, by dziecko nudziło się w czasie wolnych dni w domu? Może to dobry moment na pierwszą lekcję samodzielności? Jak przygotować dziecko na obóz zimowy? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij
Co robić zimą w górach, nie jeżdżąc na nartach?

Co robić zimą w górach, nie jeżdżąc na nartach? Poznaj niedrogie sposoby spędzenia wolnego czasu

Data publikacji

Są osoby, które decydują się na wyjazd w góry głównie po to, żeby pojeździć na nartach. Jeśli jednak nie zaliczasz się do tej grupy, nadal możesz spędzić udany urlop. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, z jakich atrakcji możesz skorzystać, jeśli nie chcesz lub nie możesz jeździć na nartach. Skupimy się głównie na takich, które nie nadwyrężą zbytnio Twojego domowego budżetu.

  • Udostępnij
Pomysły na prezent dla czworonożnego pupila — 5 ciekawych propozycji

Pomysły na prezent dla czworonożnego pupila — 5 ciekawych propozycji

Data publikacji

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy obdarowujemy najbliższych upominkami, które sprawią im radość. Jeśli więc kochasz swojego czworonożnego przyjaciela i traktujesz go jak członka rodziny, to dobry moment, aby pomyśleć o prezencie również dla niego. Zastanawiasz się, co kupić kotu lub psu na prezent? W dzisiejszym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, żeby upominek był trafiony i jakie prezenty cieszą się obecnie największą popularnością.

  • Udostępnij
Jak przygotować się do biegania zimą?

Jak przygotować się do biegania zimą?

Data publikacji

Lubisz biegać, ale zimą tracisz motywację i rezygnujesz z tej formy aktywności? Zastanawiasz się, czy bieganie o tej porze roku jest wskazane? W dzisiejszym artykule znajdziesz kilka wskazówek, na temat tego, jak przygotować się do biegania zimą. Podpowiemy, co zrobić, aby się nie przeziębić i kiedy warto odpuścić bieganie w zimowe dni.

  • Udostępnij