Praca w domu, czyli jak zarabiać przez internet

Data publikacji

Masz dosyć dojazdów do pracy? Sytuacja rodzinna nie pozwala Ci pracować w biurze na cały etat? A może po prostu marzysz o niezależności finansowej i pracy w domowym zaciszu? Zastanawiasz się, jak zarabiać przez internet i czy praca w domu się opłaca? W dzisiejszym artykule omawiamy popularne zajęcia, które możesz wykonywać bez wychodzenia z domu i całkiem dobrze zarobić.

  • Udostępnij
Wakacje z biurem podróży czy na własną rękę? — wady i zalety każdej decyzji

Wakacje z biurem podróży czy na własną rękę? — wady i zalety każdej decyzji

Data publikacji

Wakacje z biurem podróży czy na własną rękę — przed takim dylematem staje wielu urlopowiczów. Każda decyzja ma swoje wady i zalety, dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na Twoje pytanie. Przedstawimy za to wady i zalety wakacji z biurem podróży i tych organizowanych samemu. Dzięki temu, znając oczekiwania oraz zwyczaje swoje i swojej rodziny, podejmiesz najlepszą decyzję.

  • Udostępnij

Wypowiedzenie umowy najmu — co warto wiedzieć

Data publikacji

Zdarza się, że szukanie mieszkania na wynajem pochłania nas bez reszty. Zależy nam na konkretnej lokalizacji, akceptowalnym czynszu i wysokim standardzie. Jeśli uda nam się znaleźć lokal zgodny z oczekiwaniami, często zapominamy o tym, żeby dokładnie przeanalizować warunki umowy najmu, w tym jej wypowiedzenia. A przecież zakończenie najmu może okazać się  nieuniknione, jeśli zmieni się nasza sytuacja życiowa lub zawodowa. Należy pamiętać, że umowa najmu może mieć różny charakter i formę (najem zwykły, okazjonalny, instytucjonalny), a także, pod pewnymi warunkami, może zostać wypowiedziana zarówno przez najemcę, jak i wynajmującego mieszkanie. W artykule przedstawiamy najważniejsze aspekty, którym warto się przyjrzeć nim zdecydujemy się na najpopularniejszy w obrocie, zwykły najem lokalu mieszkalnego.

  • Udostępnij

Luksusowe wakacje — jak się do nich przygotować

Data publikacji

Chcesz naprawdę odpocząć na urlopie? Masz dosyć przypadkowych ofert, które wyglądają na ekskluzywne tylko w katalogu biura podróży? Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą ofertę i w jaki sposób przygotować się do wyjazdu na luksusowe wakacje, by czuć się bezpiecznie, uniknąć rozczarowania i przykrych niespodzianek? Zapraszamy do lektury naszego krótkiego poradnika.

  • Udostępnij

Wypadek przy pracy — co warto wiedzieć

Data publikacji

Wypadki przy pracy kojarzą się najczęściej z zawodami wysokiego ryzyka. Praktyka pokazuje jednak, że mogą się one przydarzyć każdemu, bez względu na stanowisko i branżę. Dlatego warto wiedzieć, jak postępować w takiej sytuacji, co w świetle prawa jest uznane za wypadek przy pracy i o jakie świadczenia może ubiegać się poszkodowany pracownik.

  • Udostępnij

Najczęstsze usterki rowerowe — jak je naprawić

Data publikacji

Problemy z rowerem mogą się zdarzyć każdemu i to w najmniej oczekiwanym momencie. Jakie są najczęstsze usterki? W jaki sposób możesz im zapobiec i co możesz zrobić, gdy już do nich dojdzie? W dzisiejszym artykule dzielimy się prostymi pomysłami na temat konserwacji pojazdu, które możesz wdrożyć, nawet jeśli nie jesteś fachowcem. Radzimy również, jak pozbyć się samodzielnie drobnych usterek w rowerze.

  • Udostępnij