Czy warto kupić teraz mieszkanie?

Data publikacji

Masz już dosyć wynajmowania mieszkania? Czynsz, który obecnie płacisz, jest porównywalny z ratą ewentualnego kredytu hipotecznego? Chcesz już być „na swoim”? Zastanawiasz się, czy warto teraz kupić mieszkanie? Analizując obecną sytuację oraz prognozy na krajowym rynku nieruchomości, prezentujemy argumenty „za” i „przeciw”. Czy ceny mieszkań spadną, a rata kredytu nie zrujnuje domowego budżetu? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Przepięcie elektryczne w mieszkaniu — co to jest i czym grozi.

Data publikacji

Z prądem nie ma żartów. Od maleńkości tłumaczymy dzieciom, by nie wkładały rąk do kontaktu i wymieniamy wadliwe gniazdka. Czasem jednak zdarzy się coś, co może być dla nas sporym zaskoczeniem. Mamy tu na myśli przepięcie elektryczne w mieszkaniu. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, na czym polega to zjawisko, jakie są jego przyczyny i czym może skutkować.

  • Udostępnij

Jak oszczędzać czas? — 6 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Masz ostatnio wrażenie, że doba się skurczyła, a czas przecieka Ci przez palce? Mija godzina, za godziną, a przed Tobą jeszcze mnóstwo pracy? Zastanawiasz się, jak oszczędzać czas? W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka prostych trików, które pozwolą Ci być bardziej efektywnym w tym samym czasie

  • Udostępnij

Last minute czy first minute — kiedy rezerwować wakacje

Data publikacji

Czekasz na wakacje z utęsknieniem? Masz już wybraną lokalizację? A może jeszcze nie wiesz, gdzie spędzisz urlop? Zastanawiasz się, czy lepiej zarezerwować hotel wcześniej, czy raczej szukasz czegoś w ostatniej chwili? Co bardziej się opłaca — last minute czy first minute?

  • Udostępnij

Co to bieg na orientację?

Data publikacji

Lubisz biegać, ale znudził Ci się już klasyczny jogging? Chcesz zadbać o kondycję, zarówno ciała, jak i umysłu? Sądzisz, że masz dobrą orientację w terenie i chcesz się sprawdzić? Weź do ręki kompas, mapę i zostań uczestnikiem biegu na orientację. Na czym dokładnie polega ta dyscyplina? Wyjaśniamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Wakacje w Egipcie — na co uważać

Data publikacji

Egipt to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Nic dziwnego, naszych rodaków kuszą stosunkowo niskie ceny oraz wysoka temperatura, praktycznie przez cały rok. W kraju faraona czeka na turystów mnóstwo atrakcji, ale także zagrożeń. Na co uważać w Egipcie, by czuć się bezpiecznie? Przed wyjazdem koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik.

  • Udostępnij