Jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać

Opublikowano
jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Wyjeżdżasz za granicę na długo wyczekiwany urlop, wybierasz się na krótki i spontaniczny wypad, a może na wspinaczkę górską? Bez względu na to, jaki jest cel Twojej podróży, pamiętaj o bezpieczeństwie, które zapewni Ci ubezpieczenie turystyczne ITravel.


Żeby podjąć rozsądną decyzję dotyczącą zakupu odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego, pamiętaj, żeby zapoznać się w pełni z zakresem jego działania. W przypadku ubezpieczenia ITravel Grupy Europa nie musisz obawiać się nonsensów, trudnych pojęć ani niejasności, które pojawiają się zwykle przy zakupie, ponieważ to polisa dostosowana do Twoich potrzeb.

Ubezpiecz swoją podróż - Koszty Rezygnacji
Ciekawym dodatkiem do ITravel jest ubezpieczenie Koszty Rezygnacji, czyli ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Podróże często planuje się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem i ciężko przewidzieć czy przed zaplanowanym wyjazdem dziecka nie dopadnie grypa, na dzień przed nie zostanie skradziony portfel z dokumentami lub nie utracimy pracy.

Koszty rezygnacji są doskonałą ochroną, gdybyś musiał zmienić plany związane ze swoją podróżą. Dzięki temu ubezpieczeniu odzyskasz 100% wpłaconych środków. Koszty rezygnacji występują w wariancie 100% i 100% Max, przy czym ten drugi zakres ochrony obejmuje dodatkowo możliwy do udokumentowania powód, akt terrorystyczny, a także następstwa choroby przewlekłej.

  • Podziel się