Jak urządzić garaż — proste triki aranżacyjne i nie tylko

Data publikacji

Jakie jest przeznaczenie garażu? Wydawać by się mogło, że to pytanie retoryczne. Każdy od razu powie, że w tym pomieszczeniu przechowuje się samochód lub kilka samochodów. Tyle w teorii, bo praktyka pokazuje coś zgoła innego. Chociaż takie jest główne przeznaczenie garażu, jego rola nie ogranicza się jedynie do tej jednej. Obecnie auto zajmuje tylko część tego pomieszczenia. Garaże coraz częściej są bowiem aranżowane również na siłownię, spiżarnię czy po prostu na miejsce do majsterkowania. Tutaj pojawia się pytanie, jak urządzić garaż, aby znaleźć na to wszystko miejsce?

  • Udostępnij
Jak przygotować się na długą podróż autobusem? — 9 praktycznych wskazówek

Jak przygotować się na długą podróż autobusem? — 9 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Wybierasz się na wycieczkę autokarową? Chcesz mieć pewność, że o wszystkim pamiętasz i że jesteś przygotowany na prawie każdą ewentualność? Szukasz odpowiedzi na pytanie, jak przygotować się na długą podróż autobusem? W dzisiejszym artykule znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, do których sami się stosujemy, kiedy czeka nas taka wycieczka.

  • Udostępnij
Jak tanio ogrzać dom i co wziąć pod uwagę

Jak tanio ogrzać dom i co wziąć pod uwagę

Data publikacji

Rosnąca inflacja spowodowała podwyżki niemal w każdym sektorze gospodarki. Podrożały m.in. żywność, materiały budowlane, prąd, gaz i węgiel. W praktyce oznacza to, że za każdy rodzaj ogrzewania zapłacimy więcej niż przed rokiem. Tutaj pojawia się pytanie, jak tanio ogrzać dom. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, co warto wziąć pod uwagę, by wybrać najbardziej opłacalne rozwiązanie.

  • Udostępnij

Gdzie warto jechać we wrześniu na wakacje? — 5 ciekawych kierunków

Data publikacji

Nie wszyscy mogą cieszyć się wakacjami w lipcu lub w sierpniu. Są bowiem takie branże, dla których to właśnie te miesiące są najbardziej dochodowe, a co za tym idzie — pracowite. Dlatego dla niektórych osób urlop we wrześniu to konieczność. Są również urlopowicze, którzy decydują się na wakacje w późniejszym terminie ze względu na inne profity płynące z takiej decyzji. Bez względu na to, do której z tych grup należysz, na pewno zastanawiasz się, gdzie na wakacje we wrześniu[1]  warto się wybrać. W naszym artykule znajdziesz kilka interesujących kierunków. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziesz ten wymarzony.

  • Udostępnij
Jak tanio podróżować — nasze pomysły

Jak tanio podróżować — 8 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Chcesz w tym roku wydać mniej na wakacyjny wyjazd? Podróżowanie wcale nie musi być drogie. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka praktycznych sposobów, dzięki którym urlop nie nadwyręży Twojego domowego budżetu.

  • Udostępnij