Co zrobić z naszym czworonogiem, gdy chcemy pojechać na wakacje?

Data publikacji

Dla miłośników czworonogów pies jest jak członek rodziny. Choć w wielu kurortach zwierzę w pokoju hotelowym nie stanowi problemu, to jednak wakacje z pupilem ograniczają wybór miejsca. Dlatego wiele osób zastanawia się, co zrobić z psem na czas wakacji. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, gdzie możesz zostawić czworonoga, gdy wyjedziesz na urlop, by mieć pewność, że jest pod dobrą opieką.

  • Udostępnij

Jak oszczędzać prąd w domu? — 7 sposobów do zastosowania od zaraz

Data publikacji

Rekordowa inflacja sprawia, że rachunki za prąd rosną w zastraszającym tempie. Niestety, nic nie zapowiada, żeby ta sytuacja zmieniła się w najbliższym czasie. Właśnie dlatego wiele osób zastanawia się, jak oszczędzać prąd w domu. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Wystarczy wyrobić w sobie kilka drobnych nawyków i się ich trzymać. W dzisiejszym artykule proponujemy te, które możesz zmienić od zaraz.

  • Udostępnij

Strajki na lotniskach i odwołane loty — jak się przed nimi zabezpieczyć

Data publikacji

Kiedy wydawało się już, że przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (w skrócie: PAŻP) oraz kontrolerzy lotu doszli do porozumienia, nad polskim niebem znów zawisły czarne chmury. Sytuacja na europejskich i amerykańskich lotniskach również nie napawa optymizmem. Czy turyści wyruszający na zagraniczne wakacje mają się czego obawiać? Co zrobić, gdy lot będzie opóźniony lub zostanie odwołany?

  • Udostępnij

Jak zabezpieczyć mieszkanie na parterze przed kradzieżą?

Data publikacji

Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania na parterze. Taki wybór ma wiele zalet.

Lokale tego typu są, przede wszystkim, tańsze niż mieszkania na wyższych kondygnacjach. Jeśli dodatkowo w budynku nie ma windy, mieszkanie na parterze jest po prostu wygodne. Ta funkcjonalność jest ważna nie tylko dla osób starszych, ale także rodzin z małymi dziećmi i każdego, kto nie lubi wnosić ciężkich zakupów na wyższe piętra. Niestety, takie usytuowanie lokalu ma również liczne wady i wiąże się ze sporym ryzykiem włamania. Właśnie dlatego w dzisiejszym artykule dzielimy się przykładami, jak zabezpieczyć mieszkanie na parterze przed kradzieżą.

  • Udostępnij

Letnie festiwale muzyczne — na które z nich warto się wybrać?

Data publikacji

Wakacje to nie tylko czas wyjazdów na urlop, nad morze czy w góry, ale również okazja do tego, by posłuchać dobrej muzyki na żywo. Lato obfituje bowiem w festiwale, dla miłośników najróżniejszych gatunków. Wśród naszych propozycji z pewnością znajdą co dla siebie zarówno miłośnicy muzyki pop, hip-hopu, jak i rocka czy nawet metalu. Na jakie festiwale muzyczne warto wybrać się w wakacje? Odpowiedź w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Czy warto kupić teraz mieszkanie?

Data publikacji

Masz już dosyć wynajmowania mieszkania? Czynsz, który obecnie płacisz, jest porównywalny z ratą ewentualnego kredytu hipotecznego? Chcesz już być „na swoim”? Zastanawiasz się, czy warto teraz kupić mieszkanie? Analizując obecną sytuację oraz prognozy na krajowym rynku nieruchomości, prezentujemy argumenty „za” i „przeciw”. Czy ceny mieszkań spadną, a rata kredytu nie zrujnuje domowego budżetu? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij