Jakie koty dla alergików? Poznaj nieuczulające rasy

Jakie koty dla alergików? Poznaj nieuczulające rasy

Data publikacji

Twoja pociecha marzy o kotku, ale jest alergikiem? A może to Ty uwielbiasz mruczki, ale jesteś na nie uczulony? Niestety, zdarza się to bardzo często. Na szczęście alergia nie wyklucza posiadania kota. Sęk w tym, że nie możesz przygarnąć zwykłego dachowca, choćbyś bardzo chciał. Jedyne koty dla alergików to tzw. rasy nieuczulające. Czym one się różnią od typowych przedstawicieli swojego gatunku? Dlaczego alergia na koty w ogóle występuje? Z okazji Światowego Dnia Kota (17 lutego) polecamy koty dla alergików.

  • Udostępnij
<meta name=Port lotniczy Newark-Liberty – jak dojechać do centrum Nowego Jorku">

Port lotniczy Newark-Liberty – jak dojechać do centrum Nowego Jorku

Data publikacji

Wybierasz się do USA na wycieczkę lub w interesach? Lądowanie jest zaplanowane na lotnisku Newark-Liberty? Zastanawiasz się, jak dotrzeć z tego portu lotniczego do centrum miasta? W tym artykule znajdziesz informacje na temat możliwych form transportu. Sprawdź, który z nich jest najtańszy, a którym dotrzesz na miejsce najszybciej.

  • Udostępnij

Kot sam w domu – jak go do tego przygotować krok po kroku

Data publikacji

Kot może zostać sam w domu przez kilka dni, pod warunkiem, że zapewnisz mu odpowiednie warunki. Od czego zacząć? Czy każdy kot jest gotowy na taką rozłąkę? Co zrobić, aby Twoja nieobecność nie odbiła się źle na psychice zwierzęcia? W tym krótkim artykule wyjaśniamy, jak zapewnić kotu właściwą opiekę i bezpieczeństwo, kiedy musi zostać sam w domu.

  • Udostępnij