Jak tanio ogrzać dom i co wziąć pod uwagę

Jak tanio ogrzać dom i co wziąć pod uwagę

Data publikacji

Rosnąca inflacja spowodowała podwyżki niemal w każdym sektorze gospodarki. Podrożały m.in. żywność, materiały budowlane, prąd, gaz i węgiel. W praktyce oznacza to, że za każdy rodzaj ogrzewania zapłacimy więcej niż przed rokiem. Tutaj pojawia się pytanie, jak tanio ogrzać dom. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, co warto wziąć pod uwagę, by wybrać najbardziej opłacalne rozwiązanie.

  • Udostępnij

Gdzie warto jechać we wrześniu na wakacje? — 5 ciekawych kierunków

Data publikacji

Nie wszyscy mogą cieszyć się wakacjami w lipcu lub w sierpniu. Są bowiem takie branże, dla których to właśnie te miesiące są najbardziej dochodowe, a co za tym idzie — pracowite. Dlatego dla niektórych osób urlop we wrześniu to konieczność. Są również urlopowicze, którzy decydują się na wakacje w późniejszym terminie ze względu na inne profity płynące z takiej decyzji. Bez względu na to, do której z tych grup należysz, na pewno zastanawiasz się, gdzie na wakacje we wrześniu[1]  warto się wybrać. W naszym artykule znajdziesz kilka interesujących kierunków. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziesz ten wymarzony.

  • Udostępnij
Jak tanio podróżować — nasze pomysły

Jak tanio podróżować — 8 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Chcesz w tym roku wydać mniej na wakacyjny wyjazd? Podróżowanie wcale nie musi być drogie. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka praktycznych sposobów, dzięki którym urlop nie nadwyręży Twojego domowego budżetu.

  • Udostępnij
Akademik czy stancja — co wybrać

Akademik czy stancja — co wybrać

Data publikacji

Zanim rozpoczniesz życie studenckie, musisz podjąć decyzję, gdzie zamieszkać. Co będzie lepsze — akademik czy stancja? Dla każdego liczy się coś innego, dlatego wybierając dany wariant, zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze. Jakie kryterium przyjmiesz, szukając nowego lokum? Żeby nieco ułatwić Ci sprawę, przedstawimy plusy i minusy obu rozwiązań.

  • Udostępnij

Czworonóg na plaży — jak się przygotować i co zabrać

Data publikacji

Niedawno pisaliśmy o tym, co zrobić z naszym czworonogiem, gdy wyjeżdżamy na wakacje.

W tym artykule znajdziesz natomiast wiele przydatnych wskazówek, jeśli zdecydujesz się spędzić urlop ze swoim pupilem i postanowisz zabrać go ze sobą na plażę. Jak się do tego przygotować i co ze sobą zabrać, żeby pies dobrze się czuł i nie przeszkadzał reszcie odpoczywających? Odpowiedź w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij