Last minute czy first minute — kiedy rezerwować wakacje

Data publikacji

Czekasz na wakacje z utęsknieniem? Masz już wybraną lokalizację? A może jeszcze nie wiesz, gdzie spędzisz urlop? Zastanawiasz się, czy lepiej zarezerwować hotel wcześniej, czy raczej szukasz czegoś w ostatniej chwili? Co bardziej się opłaca — last minute czy first minute?

  • Udostępnij

Co to bieg na orientację?

Data publikacji

Lubisz biegać, ale znudził Ci się już klasyczny jogging? Chcesz zadbać o kondycję, zarówno ciała, jak i umysłu? Sądzisz, że masz dobrą orientację w terenie i chcesz się sprawdzić? Weź do ręki kompas, mapę i zostań uczestnikiem biegu na orientację. Na czym dokładnie polega ta dyscyplina? Wyjaśniamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Wakacje w Egipcie — na co uważać

Data publikacji

Egipt to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Nic dziwnego, naszych rodaków kuszą stosunkowo niskie ceny oraz wysoka temperatura, praktycznie przez cały rok. W kraju faraona czeka na turystów mnóstwo atrakcji, ale także zagrożeń. Na co uważać w Egipcie, by czuć się bezpiecznie? Przed wyjazdem koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik.

  • Udostępnij

Jak urządzić pokój dziecka?

Data publikacji

Urządzenie pokoju dla dziecka to nie lada wyzwanie. Powinien bowiem spodobać się jego właścicielowi, ale być również funkcjonalny i przytulny. Co zrobi, aby połączyć te wszystkie cechy? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Choroba na urlopie — co dalej?

Data publikacji

Choroba nie wybiera i może pokrzyżować Twoje plany. Co warto zrobić, jeśli zachorujesz w trakcie urlopu wypoczynkowego albo krótko przed nim? Czy urlop wyklucza L4? Czy wolne dni po wzięciu zwolnienia lekarskiego przepadają? Odpowiedź znajdziesz w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Jak obliczyć rentowność nieruchomości?

Data publikacji

Planujesz zakup nieruchomości pod najem? Zastanawiasz się, czy taka inwestycja Ci się opłaci? Zanim podejmiesz decyzję, oszacuj realny zwrot z inwestycji. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak go obliczyć

  • Udostępnij