Jak urządzić łazienkę dla seniora? — 5 praktycznych wskazówek

Jak urządzić łazienkę dla seniora? — 5 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Łazienka to miejsce nie tylko dbania o higienę, ale także relaksu. Niestety, im jesteśmy starsi, tym w łazience pojawia się coraz więcej barier architektonicznych. Jeśli mieszkasz z seniorem lub chcesz zadbać o bezpieczeństwo starszej osoby, która mieszka sama, pomyśl o dostosowaniu łazienki do jej potrzeb. Jak to zrobić? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynku — co to takiego

Data publikacji

Kiedy rząd zapowiedział wprowadzenie dodatku węglowego, wraz z nim pojawiło się wiele pytań związanych z Centralną Ewidencją Emisyjności Budynku. Co to jest? Czemu ma służyć? Dlaczego powstała? Kto powinien złożyć deklarację w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynku? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

  • Udostępnij

Jak i gdzie przechowywać przetwory?

Data publikacji

Letnie upały mamy już dawno za sobą, a to znak, że rozpoczął się sezon na przetwory. Kiedy owoce są już zebrane lub kupione, pojawia się inne pytanie, jak i gdzie przechowywać przetwory: te wszystkie dżemy, kompoty i kiszonki?

  • Udostępnij

5 domowych sposobów na ból kręgosłupa

Data publikacji

Bóle kręgosłupa stały się zmorą naszych czasów. Z ich powodu cierpią coraz młodsi. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak uśmierzyć ból kręgosłupa domowymi sposobami. Jeśli jednak problem nie ustępuje i trwa przez dłuższy czas, nie lekceważ go i koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

  • Udostępnij

9 sposobów na tani wyjazd w góry

Data publikacji

Czy w dobie szalejącej inflacji i rosnących podwyżek cen możesz jeszcze liczyć na tani wyjazd w góry? Co możesz zrobić, aby taka wycieczka nie nadwyrężyła Twojego domowego budżetu? Poznaj nasze sprawdzone sposoby i ciesz się niezapomnianymi widokami bez wydawania fortuny.

  • Udostępnij