Fachowiec do usług – ubezpieczenie assistance

Opublikowano
Fachowiec do usług – ubezpieczenie assistance

Niespodziewana awarie i usterki, często zdarzają się w domach. Telewizor nagle przestał działać, zamek w drzwiach się zablokował, stłukła się szyba, pralka zalała mieszkanie. Takie sytuacje, mogą spotkać każdego z nas. Warto zapewnić sobie i swoim bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Fachowiec do usług, to ubezpieczenie, dzięki któremu możesz otrzymasz szybką i fachową pomoc w razie w nieprzewidzianych zdarzeń i awarii w Twoim domu.  

Dzięki tej polisie masz dostęp do sprawdzonych specjalistów i serwisów, dzięki czemu łatwo poradzisz sobie usterką lub awarią, która ma miejsce w Twoim domu

To ubezpieczenie daje najwyższą jakość usług, a przy tym jest połączone z przystępną ceną – 150 zł za rok ochrony, które obejmuje szeroką pomoc specjalisty w przypadku zdarzenia losowego.

interwencję specjalisty w przypadku zdarzenia losowego w miejscu ubezpieczenia, gdy wystąpi ryzyko utraty  lub dalszego uszkodzenia ubezpieczonego mienia – Centrum Operacyjne organizuje i pokrywa koszty dojazdu i robocizny specjalisty oraz materiałów i części zamiennych niezbędnych do realizacji świadczenia ślusarza, hydraulika, elektryka, dekarza, stolarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych

w przypadku awarii sprzętu AGD, RTV i PC w miejscu ubezpieczenia Centrum Operacyjne, w terminie 3 dni roboczych od dnia przyjęcia zgłoszenia, zorganizuje i pokryje koszty dojazdu i robocizny specjalisty AGD/RTV, ewentualnego transportu sprzętu oraz materiałów i części zamiennych niezbędnych do realizacji świadczenia.

 

infolinia o usługodawcach i infolinia remontowo-budowlana:
Fachowiec do usług to również informacja o specjalistach w Twojej okolicy, fachowa porada w kwestiach remontowo-budowlanych, do której dostęp jest bez limitu

Szkodę można łatwo zgłosić do Centrum Pomocy, które zorganizuje fachową i kompleksową pomoc oraz pokryje związane z tym koszty. Dzięki tej polisie nie będziesz tracił czasu na obdzwanianie wszystkich serwisów w mieście a fachowa pomoc, będzie w zasięgu Twojego telefonu.

zdarzenie losowe - niezależne od woli ubezpieczającego zdarzenie, którego nastąpienie powoduje uszczerbek w dobrach osobistych lub w dobrach majątkowych albo zwiększenie potrzeb majątkowych po stronie ubezpieczającego lub innej osoby objętej ochroną ubezpieczeniową.

Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., w tym informacje o wyłączeniach odpowiedzialności, zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Fachowiec do Usług

produkt archiwalny

  • Oceń ten artykuł
    5.0/5 (1 ocen)
  • Podziel się