Jak zamaskować pęknięty ekran na telefonie? — proste triki

Data publikacji

Pęknięcie ekranu telefonu to jedna z najczęstszych usterek komórek. Najnowsze modele oferują obecnie wiele funkcji, niestety są o wiele mniej wytrzymałe niż ich starsze odpowiedniki. A przecież o upadek telefonu nietrudno. Dlatego, w dzisiejszym artykule, podpowiadamy, jak zamaskować pęknięty ekran telefonu — szybko, łatwo i niedrogo. 

  • Udostępnij

Jak przygotować psa na dziecko? — 7 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Spodziewacie się dziecka? Zastanawiasz się, jak Twój pies zareaguje na pojawienie się nowego członka rodziny? Zależy Ci na tym, aby pupil zaakceptował maluszka i przystosował się do nadchodzących zmian? W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak przygotować psa na narodziny dziecka tak, żebyś była spokojna i nie musiała martwić się o bezpieczeństwo niemowlęcia. 

  • Udostępnij

5 pomysłów na zimowe aktywności

Data publikacji

Zastanawiasz się, co robić zimą? Chociaż krótkie dni i niskie temperatury mogą skutecznie zniechęcić do aktywności fizycznej w tym okresie, tak naprawdę wszystko zależy od Twojego nastawienia. W dzisiejszym artykule podsuwamy kilka sprawdzonych pomysłów, na to, jaki sport można uprawiać zimą. Znając nasz kapryśny klimat, przygotowaliśmy propozycje zarówno w przypadku obecności śniegu, jak i jego braku.

  • Udostępnij

Jakie łyżwy dla dziecka będą najlepsze?

Data publikacji

Planujecie rodzinny wypad na lodowisko? A może chcesz, aby Twoja pociecha zainteresowała się łyżwiarstwem i zaczęła regularnie ćwiczyć? Bez względu na to, jaka jest odpowiedź, z pewnością zastanawiasz się, jakie łyżwy dla dziecka będą najlepsze i na co zwrócić uwagę, kiedy planujesz kupić taki sprzęt po raz pierwszy.

  • Udostępnij

Gdzie warto pojechać zimą, żeby spędzić udany urlop?

Data publikacji

Zastanawiasz się, gdzie warto pojechać zimą? Szukasz czegoś dla całej rodziny? A może planujesz wypad ze znajomymi? Chcesz mieć gwarancję, że spędzisz białe ferie? Oto nasze propozycje na spędzenie niezapomnianego urlopu w okresie zimowym.

  • Udostępnij

Formalności po zakupie mieszkania

Data publikacji

Zakup mieszkania to ogromny krok w życiu każdego człowieka i inwestycja, która pozwala na spokojne myślenie o przyszłości. Dokonując tak istotnej transakcji warto mieć też na uwadze ubezpieczenie nieruchomości, które może zapewnić ochronę mieszkaniu i spokój ducha kupującym.

O czym warto jeszcze pomyśleć przy takim przedsięwzięciu?

  • Udostępnij