emeryturę

Jak zbudować kapitał na emeryturę?

Data publikacji

Wydłużanie wieku emerytalnego nie oznacza, że możemy odpuścić oszczędzanie na jesień życia. Wręcz przeciwnie. Może okazać się, że nie będziemy mieć siły do pracy zawodowej albo stracimy ją na kilka lat przed przejściem na emeryturę, a wtedy gromadzone przez nas przez lata pieniądze bardzo się przydadzą.

  • Udostępnij
Egipskie wakacje pod ochroną

Egipskie wakacje pod ochroną

Data publikacji

Egipt jest jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków ośrodków turystycznych, do którego można wyjechać na wakacje praktycznie o każdej porze roku. Wczasy w kurortach egipskich są też zazwyczaj tańsze niż oferty ośrodków europejskich. Planując urlop pod piramidami pomyślmy zatem, z jakich atrakcji skorzystamy i dostosujmy do tego odpowiednią ochronę ubezpieczeniową.

  • Udostępnij
Domowy asystent – do usług

Domowy asystent – do usług

Data publikacji

Środek nocy, my 4 tysiące kilometrów od domu, odsypiamy w hotelu wycieczkę do Kairu. Nagle telefon od spanikowanej teściowej. Powódź w domu! – krzyczy w słuchawkę. Ale przecież w naszym mieście nie ma rzeki. – Awaria pralki, całe wasze mieszkanie zalane. Co robić? – stawia nas na równe nogi. No właśnie, co możemy zrobić na odległość?

  • Udostępnij