Gdzie warto jechać we wrześniu na wakacje? — 5 ciekawych kierunków

Data publikacji

Nie wszyscy mogą cieszyć się wakacjami w lipcu lub w sierpniu. Są bowiem takie branże, dla których to właśnie te miesiące są najbardziej dochodowe, a co za tym idzie — pracowite. Dlatego dla niektórych osób urlop we wrześniu to konieczność. Są również urlopowicze, którzy decydują się na wakacje w późniejszym terminie ze względu na inne profity płynące z takiej decyzji. Bez względu na to, do której z tych grup należysz, na pewno zastanawiasz się, gdzie na wakacje we wrześniu[1]  warto się wybrać. W naszym artykule znajdziesz kilka interesujących kierunków. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziesz ten wymarzony.

  • Udostępnij
Jak tanio podróżować — nasze pomysły

Jak tanio podróżować — 8 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Chcesz w tym roku wydać mniej na wakacyjny wyjazd? Podróżowanie wcale nie musi być drogie. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka praktycznych sposobów, dzięki którym urlop nie nadwyręży Twojego domowego budżetu.

  • Udostępnij
Akademik czy stancja — co wybrać

Akademik czy stancja — co wybrać

Data publikacji

Zanim rozpoczniesz życie studenckie, musisz podjąć decyzję, gdzie zamieszkać. Co będzie lepsze — akademik czy stancja? Dla każdego liczy się coś innego, dlatego wybierając dany wariant, zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze. Jakie kryterium przyjmiesz, szukając nowego lokum? Żeby nieco ułatwić Ci sprawę, przedstawimy plusy i minusy obu rozwiązań.

  • Udostępnij

Czworonóg na plaży — jak się przygotować i co zabrać

Data publikacji

Niedawno pisaliśmy o tym, co zrobić z naszym czworonogiem, gdy wyjeżdżamy na wakacje.

W tym artykule znajdziesz natomiast wiele przydatnych wskazówek, jeśli zdecydujesz się spędzić urlop ze swoim pupilem i postanowisz zabrać go ze sobą na plażę. Jak się do tego przygotować i co ze sobą zabrać, żeby pies dobrze się czuł i nie przeszkadzał reszcie odpoczywających? Odpowiedź w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij
Jak dobrać hulajnogę wyczynową? — 7 praktycznych wskazówek

Jak dobrać hulajnogę wyczynową? — 7 praktycznych wskazówek

Data publikacji

Hulajnogi już na stałe wpisały się w miejski krajobraz. Choć dużą popularnością cieszy się wypożyczanie takiego sprzętu, jeśli już złapiesz bakcyla, możesz zacząć myśleć, by kupić hulajnogę i mieć ją na własność. Obok klasycznych modeli, coraz chętniej wybieramy hulajnogi wyczynowe. Czym się od siebie różnią? Jak dobrać hulajnogę wyczynową?

  • Udostępnij
Jak urządzić małe mieszkanie — 5 prostych trików aranżacyjnych

Jak urządzić małe mieszkanie — 5 prostych trików aranżacyjnych

Data publikacji

Zastanawiasz się, jak urządzić niewielkie mieszkanie w bloku? Mała przestrzeń wcale nie musi być ciasna, pod warunkiem, że wykorzystasz ją w 100%. Jak to zrobić? Wystarczy kilka prostych i niedrogich trików aranżacyjnych, by uczynić małe mieszkanie bardziej funkcjonalnym i optycznie je powiększyć. Oto kilka naszych pomysłów.

  • Udostępnij