Wakacje pod namiotem — jak się do nich przygotować

Wakacje pod namiotem — jak się do nich przygotować

Data publikacji

W obliczu rosnących cen, wakacje pod namiotem mogą być ciekawym i niedrogim pomysłem na letni wypoczynek. Choć obecnie pola namiotowe i campingi oferują coraz wyższy standard, nadal daleko im do warunków domowych. Dlatego warto wiedzieć, jak spakować się na wakacje pod namiotem, by cieszyć się urokami natury i być przygotowanym na każdą ewentualność.

  • Udostępnij

Wakacje kredytowe 2022 — od kiedy i dla kogo

Data publikacji

Inflacja z miesiąca na miesiąc jest coraz wyższa, stopy procentowe rosną, a rata kredytu pochłania coraz większą część domowego budżetu. W obliczu tego, 9 czerwca, rząd przyjął ustawę, która wprowadza tzw. wakacje kredytowe oraz przedłuża działania tarczy antyinflacyjnej do października 2022 roku. Kto może skorzystać z przerwy w spłacie kredytu? Od kiedy program wchodzi w życie i na jakich zasadach będzie obowiązywać? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  • Udostępnij

Praca w domu, czyli jak zarabiać przez internet

Data publikacji

Masz dosyć dojazdów do pracy? Sytuacja rodzinna nie pozwala Ci pracować w biurze na cały etat? A może po prostu marzysz o niezależności finansowej i pracy w domowym zaciszu? Zastanawiasz się, jak zarabiać przez internet i czy praca w domu się opłaca? W dzisiejszym artykule omawiamy popularne zajęcia, które możesz wykonywać bez wychodzenia z domu i całkiem dobrze zarobić.

  • Udostępnij
Wakacje z biurem podróży czy na własną rękę? — wady i zalety każdej decyzji

Wakacje z biurem podróży czy na własną rękę? — wady i zalety każdej decyzji

Data publikacji

Wakacje z biurem podróży czy na własną rękę — przed takim dylematem staje wielu urlopowiczów. Każda decyzja ma swoje wady i zalety, dlatego nie odpowiemy jednoznacznie na Twoje pytanie. Przedstawimy za to wady i zalety wakacji z biurem podróży i tych organizowanych samemu. Dzięki temu, znając oczekiwania oraz zwyczaje swoje i swojej rodziny, podejmiesz najlepszą decyzję.

  • Udostępnij

Wypowiedzenie umowy najmu — co warto wiedzieć

Data publikacji

Zdarza się, że szukanie mieszkania na wynajem pochłania nas bez reszty. Zależy nam na konkretnej lokalizacji, akceptowalnym czynszu i wysokim standardzie. Jeśli uda nam się znaleźć lokal zgodny z oczekiwaniami, często zapominamy o tym, żeby dokładnie przeanalizować warunki umowy najmu, w tym jej wypowiedzenia. A przecież zakończenie najmu może okazać się  nieuniknione, jeśli zmieni się nasza sytuacja życiowa lub zawodowa. Należy pamiętać, że umowa najmu może mieć różny charakter i formę (najem zwykły, okazjonalny, instytucjonalny), a także, pod pewnymi warunkami, może zostać wypowiedziana zarówno przez najemcę, jak i wynajmującego mieszkanie. W artykule przedstawiamy najważniejsze aspekty, którym warto się przyjrzeć nim zdecydujemy się na najpopularniejszy w obrocie, zwykły najem lokalu mieszkalnego.

  • Udostępnij

Luksusowe wakacje — jak się do nich przygotować

Data publikacji

Chcesz naprawdę odpocząć na urlopie? Masz dosyć przypadkowych ofert, które wyglądają na ekskluzywne tylko w katalogu biura podróży? Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą ofertę i w jaki sposób przygotować się do wyjazdu na luksusowe wakacje, by czuć się bezpiecznie, uniknąć rozczarowania i przykrych niespodzianek? Zapraszamy do lektury naszego krótkiego poradnika.

  • Udostępnij