Ubezpieczenie nieruchomości - zrób to online

Opublikowano
Ubezpieczenie nieruchomości online

Decydując się na ubezpieczenie nieruchomości, szukamy „najlepszej oferty”, nie tylko korzystnej cenowo, ale przede wszystkim takiej, która zapewni nam i bliskim niezbędną ochronę. Podpowiadamy jak znaleźć ubezpieczenie nieruchomości i dlaczego warto zrobić to online.

 

Ubezpieczenie nieruchomości online 

Wiele osób decyduje się na zakupy online, bo to wygodne i szybkie. Liczba sklepów online jest nieskończenie długa, a      e-zakupy można robić na całym świecie. To tylko kilka powodów, dlaczego ludzi wybierają sklepy internetowe zamiast stacjonarnych. Zakup ubezpieczenia nieruchomości online jest to prosty, bezpieczny i skuteczny.

Ubezpieczenie nieruchomości online wygodniej

Gdy korzystamy z ubezpieczenia nieruchomości online, zaoszczędzamy czas. Bez wychodzenia z domu, spokojnie i w kapciach można przejrzeć wszystkie dokumenty i zastanowić się, czy aby na pewno oferta ubezpieczenia nieruchomości spełnia wszystkie wymagania. Ubezpieczyć można się o każdej porze nocy i dnia, ponieważ dostęp do strony jest całodobowy, a płatność za polisę odbywa się także drogą online.

Zakres ubezpieczenia nieruchomości online i jego cena

Ubezpieczenie online dostępne na www.tueuropa.pl pozwala w pełni na dostosowanie zakresu do własnych potrzeb. Sami wybieramy sumę ubezpieczenia i oceniamy wartość swojej nieruchomości. W przypadku ubezpieczeń nieruchomości od TU Europa nieprzewidziane są wizyty rzeczoznawcy w celu ustalenia wartości nieruchomości. Co do ceny samego ubezpieczenia, to zmieni się wraz z wartością wyceny, której dokonujemy sami. Proces ubezpieczenia nieruchomości online jest prosty i nie wymaga pomocy osób trzecich, bo oferta jest prosta w zrozumieniu. W razie pytań można skorzystać z pomocy biura obsługi klienta.

Ochrona danych osobowych – bezpieczeństwo w sieci

Decydując się na zakup ubezpieczenia nieruchomości online na www.tueuropa.pl, gwarantujemy sobie bezpieczeństwo danych osobowych, których często boimy się udostępniać w sieci. Witryna TU Europa jako jedyna wśród wszystkich ubezpieczycieli spełnia wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa. Tak wynika  z najnowszego raportu "O stanie rynku" Ogma 2018, przeprowadzonej przez Dziennik Ubezpieczeniowy.

Oferta ubezpieczeń nieruchomości online

Ubezpieczenie dla właścicieli domów MyHouse czy mieszkań MyFlat dostępne są online, a ich zakup trwa maksymalnie 5 minut. Polisę otrzymujemy drogą e-mailową. Nową i ciekawą ofertą są ubezpieczenia dla wynajmujących swoje mieszkania MyProperty oraz lokatorów MyRent. Każdy z tych produktów zawiera szeroki zakres ubezpieczenia i gwarantowany pakiet Home Assistance. Przed zakupem ubezpieczenia, zalecamy zapoznanie się z OWU – Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

 

  • Oceń ten artykuł
    oceń pierwszy!
  • Podziel się