jakie ubezpieczenie do Niemiec

Jakie ubezpieczenie do Niemiec?

Data publikacji

Zamierzasz wypoczywać aktywnie, chcesz leżeć na plaży, a może planujesz zwiedzać? Zanim wybierzesz odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, dobrze przemyśl, co planujesz robić podczas podróży do Niemiec i dostosuj polisę do swoich potrzeb.

  • Udostępnij
jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Data publikacji

Wyjeżdżasz za granicę na długo wyczekiwany urlop, wybierasz się na krótki i spontaniczny wypad, a może na wspinaczkę górską? Bez względu na to, jaki jest cel Twojej podróży, pamiętaj o bezpieczeństwie, które zapewni Ci ubezpieczenie turystyczne ITravel.


  • Udostępnij
jakie ubezpieczenie do Tajlandii

Jakie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii?

Data publikacji

Tajlandia jest jednym z najchętniej odwiedzanych krajów Azji. Przyciąga swoją egzotyką jak magnes i jest celem wielu wakacyjnych wyjazdów. Na egzotyczną podróż może pozwolić sobie wiele osób, ponieważ nie jest bardzo kosztowna. Przed wylotem warto dobrze zaplanować swoją podróż i pamiętać o zakupie niezbędnego ubezpieczenia.

 

  • Udostępnij

Jakie ubezpieczenie wybrać do USA?

Data publikacji

Jeśli wybierasz się na wycieczkę do USA, to poza wizą i listą miejsc, które chcesz odwiedzić, potrzebujesz jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy – dobrego ubezpieczenia turystycznego. Pod względem opieki medycznej USA należą bowiem do najdroższych miejsc na świecie. 

  • Udostępnij

Jak wrócić do biegania po zimowej przerwie? 6 rad, które ułatwią Ci powrót do formy

Data publikacji

Zima jest okresem, w którym nawet najbardziej zapaleni biegacze rezygnują z treningów. Nic dziwnego - ujemne temperatury zachęcają raczej do spędzania czasu pod ciepłym kocem niż do intensywnego treningu na mrozie. Na szczęście przyszła upragniona wiosna. Już niebawem temperatury wzrosną, skończą się dotychczasowe wymówki i można będzie wrócić do treningów. Mamy kilka rad, które pomogą Wam wrócić do biegania po zimowej przerwie.

  • Udostępnij