Screenity - ubezpieczenie ekranu Twojego telefonu

Opublikowano
ubezpieczenie telefonu Screenity

Rozbity ekran to koszmar każdego posiadacza smartfona. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Androida, czy IPhone Twoje urządzenie narażone jest na uszkodzenie wyświetlacza. Na szczęście dziś można ubezpieczyć ekran telefonu. Kilka słów o Screenity - aplikacji dzięki której, jest to możliwe. 

Screenity a ubezpieczenie telefonu

To żadna nowość, że smartfon jest nieodłącznym gadżetem każdego z nas. Dzięki niemu kontaktujemy się ze światem, płacimy za rachunki i robimy zdjęcia. Towarzyszy nam w wielu sytuacjach: w pracy, w szkole, podczas uprawiania sportów i trudno się z nim rozstać, bo ułatwia życie. Wartość smartfonów waha się od kilkudziesięciu złotych aż do kilku tysięcy, w zależności od producenta. Nowoczesny i wielofunkcyjny sprzęt elektroniczny jest wyjątkowo delikatny i bardzo łatwo można go zniszczyć lub uszkodzić, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu telefonu.

Znasz pewnie sytuację, w której telefon wyślizguje się z dłoni i uderza o ziemię? Tak najczęściej tracą życie ekrany telefonów.Naprawa wyświetlacza może sporo kosztować, a dzięki Screenity możnat tego wydatku uniknąć. To jedyne ubezpieczenie, dzięki któremu możesz zapomnieć o historiach typu „wpadł na mnie biegacz i wytrącił mi telefon z ręki”, ponieważ Screenity obejmuje każde przypadkowe uszkodzenie ekranu. Można je zakupić w przystępny sposób - przez aplikację, którą pobiera się na telefon. Jego koszt to 9,99 zł miesięcznie lub 108 zł przy płatności jednorazowej. Co ważne, Screenity chroni nie tylko nowe urządzenia, ale każdy nawet używany telefon.

Jak zgłosić uszkodzenie telefonu

Dzięki Screenity nie musisz szukać serwisu we własnym zakresie, bo w razie uszkodzenia wyświetlacza wystarczy zadzwonić przez aplikację i zgłosić uszkodzenie ekranu. Wtedy zostanie wysłany do Ciebie kurier, który odbierze uszkodzony telefon. Czas jest zdecydowaną zaletą tego ubezpieczenia, ponieważ 80% napraw wykonywanych jest w ciągu 2 - 3 dni. W dużych miastach dla posiadaczy iPhonów istnieje możliwość naprawy urządzenia w domu. W przypadku innych ubezpieczeń ekranu naprawa może trwać nawet do miesiąca!

Jak ubezpieczyć ekran dowiecie się z krótkich filmików instruktażowych  youtube

Suma ubezpieczenia

To naprawdę wysoka kwota przy niskiej składce (cenie) ubezpieczenia. W przypadku Screenity wynosi 1000 zł i do tej ceny naprawiony lub wymieniony zostanie wyświetlacz telefonu. Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazały, że w 95% przypadków 1000 zł pozwoli na wymianę ekranów dostępnych na rynku. Nowoczesne smartfony są ultra cienkie i podatne na uszkodzenia, dlatego warto je ubezpieczać.

ubezpieczenie ekranu

  • Oceń ten artykuł
    4.3/5 (22 ocen)
  • Podziel się