AKTUALNOŚCI

05.05.2011

Europejskie Forum Bankowo–Ubezpieczeniowe już po raz dziesiąty!

W dniach 17-18 maja Grupa Ubezpieczeniowa EUROPA obchodzić będzie Jubileusz Europejskiego Forum Bankowo-Ubezpieczeniowego, X edycja odbędzie się w hotelu „Windsor Palace Hotel" w Jachrance.


Podczas poprzednich edycji Konferencji jej uczestnicy mieli okazję zapoznać się z bieżącymi trendami i perspektywami rozwoju relacji bankowo-ubezpieczeniowych w Polsce i na świecie. W tym roku organizator pragnie szczególnie zwrócić uwagę na rolę i konsekwencje nowych regulacji w procesie zarządzania ryzykiem, ich wpływ na produkty bankowe i ubezpieczeniowe oraz na perspektywy rozwoju rynków finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju bancassurance w Polsce.
Na spotkaniu zostanie również poruszona tematyka stanu polskiego rynku finansowego, w tym instytucji finansowych po kryzysie. W związku z powyższym myślą przewodnią X Europejskiego Forum Bankowo-Ubezpieczeniowego będzie „Kod Regulacji".

 

 

Ze względu na jubileuszowy charakter spotkania udział w nim potwierdziło już wielu znamienitych gości. Są wśród nich m.in. Prezes Narodowego Banku Polskiego - profesor Marek Belka, Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego - Stanisław Kluza, profesor Leszek Balcerowicz,
dr Leszek Czarnecki i wielu Prezesów oraz Członków Zarządów Banków.

 

 

Konferencja ma charakter zamknięty i niekomercyjny.

 

 

Honorowy Patronat nad konferencją tradycyjnie objęli Związek Banków Polskich, Polska Izba Ubezpieczeń oraz Fundacja na Rzecz Kredytu Hipotecznego.

Patronat Medialny nad Forum objęli:  Miesięcznik Bank, Gazeta Bankowa, Puls Biznesu, Bankier.pl, PRNews.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2017