Skip to main content
Od ponad 25 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania


Poznaj nas

 • Lata doswiadczen

  Niemal 30 lat na rynku

  liczba pracownikow

  Liczba pracowników: 350

  centrala

  Centrala: Wrocław
  Biuro: Warszawa

  Ubezpieczamy kilka milionów Polaków

  Ubezpieczamy kilka
  milionów Polaków

 • Lata doswiadczen

  Niemal 30 lat na rynku

   

 • liczba pracownikow

  Liczba pracowników: 350

 • centrala

  Centrala: Wrocław
  Biuro: Warszawa

 • Ubezpieczamy kilka milionów Polaków

  Ubezpieczamy kilka
  milionów Polaków

O nas 

Wspólnie tworzymy kulturę naszej firmy zgodnie z naszymi wartościami.

 • Profesjonalizm. Jesteśmy świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Dbamy o to, by wzmacniać swoje kompetencje w oparciu o wymagania rynku, dzięki czemu stajemy się jeszcze lepsi. Dbamy o interesy naszych klientów, a w codziennej pracy przestrzegamy zasad etyki.

 • Odpowiedzialność. Podejmujemy odważne decyzje z dbałością o potrzeby i wymagania pracodawcy oraz klienta. Działamy w oparciu o zaufanie, bo wierzymy, że tylko tak możemy kreatywnie i efektywnie realizować swoje projekty. Angażujemy się aktywnie w liczne akcje charytatywne i działania proekologiczne, troszcząc się o najbardziej potrzebujących oraz o naszą planetę.

 • Współpraca. Działamy zespołowo pamiętając, że łączy nas wspólny cel. Chętnie dzielimy się naszą ekspercką wiedzą. Wspólnie budujemy pozytywną atmosferę. Słuchamy siebie nawzajem i traktujemy się z szacunkiem. Regularnie organizujemy spotkania pracowników z zarządem, umożliwiając otwartą komunikację oraz wymianę informacji.

 • Otwartość. W tak dynamicznie ewoluującym świecie jesteśmy stale otwarci na rozwój, a także gotowi na zmiany. Zachęcamy pracowników do zdobywania nowych umiejętności i budowania kompetencji podczas szkoleń, konferencji, czy w ramach rekrutacji wewnętrznych. Odważnie zdobywamy nowe rynki i wprowadzamy nowe produkty.  

 

Różnorodność, równość i integracja

  Europa Ubezpieczenia to ludzie o bardzo różnorodnych doświadczeniach, pomysłach na życie i punktach widzenia. Każdy z nas stanowi niepowtarzalną indywidualność ukształtowaną przez wiele różnych czynników, jak doświadczenie życiowe i zawodowe, płeć, wiek, wykształcenie, pochodzenie narodowe, czy orientacja seksualna. Wierzymy, że budowanie przyjaznej kultury, sprzyja integracji i rozwojowi, a także pomaga w skutecznej realizacji celów. Dlatego staramy się zapewnić wszystkim naszym pracownikom poczucie przynależności i stworzenie warunków do wykorzystania pełni ich potencjału.
 
  Sprawdź również nasze aktualności.