Ubezpieczenia lifestyle - polisy na każdą okazję - TU Europa
Skip to main content
Ukraina
1% z każdej polisy kupionej przez stronę internetową lub aplikacje przekazujemy na pomoc dla dzieci z Ukrainy ‒ Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce

Ubezpieczenie Telefonu

Dostosuj ubezpieczenie do swojego stylu i trybu życia. W świecie ciągłych wyborów i nieustających zmian, korzystaj z technologii, podróżuj i realizuj swoje pasje, a nam pozostaw sprawy Twojego bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie wyświetlacza telefonu Screenity

Ochrona na wypadek uszkodzenia wyświetlacza

Zalety

  • wymiana wyświetlacza na nowy do sumy ubezpieczenia 1000 zł
  • ubezpieczenie obejmuje każde przypadkowe uszkodzenie
  • serwis door-to-door
  • ubezpieczenie dla nowych telefonów, ale także starszych (np. 2-letnich)
Od15
miesięcznie
SPRAWDŹ

Ubezpieczenie Lifestyle

Wśród szeregu ubezpieczeń majątkowych, na które decydują się klienci indywidualni firm ubezpieczeniowych, coraz częściej pojawia się tzw. ubezpieczenie lifestyle. Do tej kategorii zalicza się m.in. ubezpieczenie obejmujące ochroną wyświetlacze telefonów komórkowych. Na czym polega taka polisa?

Kto z nas nie przeżył sytuacji, w której smartfon wypadł z kieszeni, wyślizgnął się z ręki lub torebki? Chwila nieuwagi i w ułamek sekundy wyświetlacz tego niezbędnego w życiu codziennym urządzenia pokrywa się pajęczyną, uniemożliwiając wykonanie nawet najprostszych czynności takich jak wysłanie SMS, czy dzwonienie. Wtedy nie pozostaje nic innego jak wydanie pieniędzy na nowy wyświetlacz lub telefon. Zarówno ta pierwsza, jak i druga opcja to koszt na poziomie kilku tysięcy złotych, które trudno jest nam wyjąć z kieszeni z dnia na dzień. Dlatego ubezpieczenie lifestyle takie jak Screenity oferowane przez Europę Ubezpieczenia staje się coraz bardziej popularne. 

Ubezpieczenie Screenity umożliwia wymianę wyświetlacza na nowy do wysokości sumy ubezpieczenia, czyli nawet do 1000 zł. Co więcej, zapewnia klientom serwis typu door-to-door, co oznacza, że kurier odbierze od nas zniszczony telefon w ciągu 4 dni roboczych od momentu zgłoszenia szkody, a następnie zawiezie go do profesjonalnego serwisu. Następnie, w momencie, gdy urządzenie będzie już naprawione – ubezpieczyciel zapewni odwiezienie naprawionego smartfona pod wskazany adres. To szczególnie ważna usługa z punktu widzenia osób, które prowadzą aktywny zawodowo i rodzinnie tryb życia. Statystycznie naprawa nie trwa dłużej niż 10 dni, a urządzenie zostanie naprawione w profesjonalnym serwisie. Za polisę można zapłacić jednorazowo lub rozkładając składkę na raty. Miesięcznie ubezpieczenie kosztuje 9,99 zł. Warto dodać, że wykupując ubezpieczenie, nie ma znaczenia, czy posiadany przez nas telefon jest nowy, czy już ma za sobą kilka lat użytkowania, ponieważ możemy ubezpieczyć każdy - zarówno nowy, jak i używany sprzęt. Smartfton ubezpiecza się poprzez dedykowaną aplikację Screenity, która działa zarówno na urządzeniach z oprogramowaniem Android, jak i iOS.

 

Blog