Pojazd zastępczy - Centrum Obsługi Klienta - TU Europa
OD 20 LAT W POLSCE
UBEZPIECZENIE ONLINE W 5 MINUT
SZYBKA WYPŁATA ODSZKODOWANIA

POJAZD ZASTĘPCZY


Chęć organizacji najmu pojazdu zastępczego wskaż podczas zgłoszenia szkody u naszych konsultantów na Infolinii lub poprzez internetowy formularz zgłoszenia szkody.

Informację przekażemy do współpracującej z nami wypożyczalni pojazdów zastępczych, która jest przez nas zaakceptowana, realizuje najwyższe standardy obsługi i zapewni odpowiedni pojazd zastępczy.

Przedstawiciele wypożyczalni skontaktują się telefonicznie ze wskazaną przez nas osobą i przedstawią najważniejsze warunki oferowanego najmu oraz koniecznych do okazania dokumentów.

W przypadku, gdy poszkodowany zamierza samodzielnie kontaktować się z wypożyczalnią współpracującą z nami musi pamiętać, aby przekazać wypożyczalni informację o numerze szkody lub zgłoszenia nadanym przez nas.

Pracownik wypożyczalni skontaktuje się celem umówienia dokładnej daty podstawienia pojazdu we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Polski. Klasa i rodzaj wynajętego pojazdu zależny będzie od rodzaju szkody i klasy uszkodzonego pojazdu, natomiast czas najmu zostanie określony na podstawie uszkodzeń i zakresu naprawy niezbędnego do przywrócenia pojazdu do stanu sprzed szkody.

Istnieje możliwość zorganizowania pojazdu zastępczego we własnym zakresie, niemniej w każdym przypadku czas najmu, jak i jego koszt będą podlegać naszej weryfikacji do wartości oferowanych przez współpracujące z nami podmioty. Przykładowa oferta poniżej:


KLASA POJAZDU
STAWKA ZA DOBĘ
(BRUTTO)
KLASA A np. Fiat Panda, Ford Ka 75 zł
KLASA B np. Ford Fiesta, Opel Corsa, Skoda Fabia, Hyundai I20 80 zł
KLASA C np. Kia Ceed, VW Golf, Seat Leon, Ford Focus 90 zł
KLASA D np. VW Passat, Opel Insignia, Ford Mondeo 140 zł
KLASA D+ np. Mercedes C, BMW 3, Audi A4, Lexus IS, 180 zł
KLASA E np. Audi A6, BMW 5, Mercedes E 260 zł
SUV np. Nissan Qashqai, Toyota Rav 4 170 złWszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2018