Ubezpieczenie dla biegaczy RUN&FUN

Opublikowano
ubezpieczenie dla biegaczy, dlaczego warto biegać

Chcesz poprawić kondycję czy zgubić zbędne kilogramy? Każdy powód jest dobry, żeby zacząć biegać. Sport to fantastyczna sprawa, dlatego warto zacząć już dziś. Ubezpieczenie dla biegaczy Run&Fun pozwoli Ci trenować bez obaw. 

ubezpieczenie dla biegaczy

Sezon dla biegaczy może trwać cały rok. Bieganie nie wymaga specjalistycznego ekwipunku ani wyjątkowych warunków atmosferycznych. Wystarczą sportowe buty i dres, który każdy z nas ma w swojej szafie. Niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem amatorem, czy zawodowcem możesz być narażony na kontuzje, które często dotykają sportowców. Run&Fun to ubezpieczenie dedykowane początkującym biegaczom. Zapewnia wsparcie finansowe na rehabilitację po nieszczęśliwym wypadku, a także pozwala na uzyskanie zwrotu opłaty startowej w przypadku rezygnacji z imprezy biegowej.

Kompleksowe wsparcie dla biegaczy w razie kontuzji

Kontuzje są zmorą każdego biegacza. Bóle kolan, piszczeli, bioder czy zapalanie ścięgna Achillesa - przytrafiają się w najmniej oczekiwanym momencie i krzyżują plany treningowe. Kontuzje często uniemożliwiają powrót do biegania przez długi czas i wymagają interwencji specjalisty. Ubezpieczeni Run&Fun zapewnia wysoką sumę ubezpieczenia (3000 zł) w przypadku rehabilitacji po kontuzji powstałej w wyniku wypadku.

Koszty rehabilitacji ubezpieczenia Run&Fun to niezbędne z medycznego punktu widzenia koszty konsultacji lekarzy rehabilitantów lub zabiegów rehabilitacyjnych, które poniesiesz w związku z rehabilitacją. Jeżeli przekroczą jednak sumę ubezpieczenia 3000 zł, ubezpieczyciel pokryje koszty do wysokości sumy ubezpieczenia. Rehabilitacja w tym wypadku ma na celu uzyskanie przez Ciebie optymalnego poziomu funkcjonowania utraconych czynności uszkodzonego narządu lub narządów.

Jakie efekty daje bieganie?

Początkujący biegacze często zastanawiają się nad tym, jakie efekty daje bieganie? Z jednej strony poprawa kondycji i zdrowia, z drugiej wyglądu. Żeby sprawdzić progres w bieganiu, wielu amatorów decyduje się na udział w zorganizowanych biegach. Przygotowania do maratonu wiążą się zwykle z intensywniejszymi treningami, które mogą przyczynić się do powstawania kontuzji. Miejski bieg czy nocny maraton wiąże się zwykle z opłatą startową, którą musi uiścić każdy biegacz. Czasem to koszt kilkudziesięciu złotych za pakiet startowy a czasem kilkaset. W przypadku ubezpieczenia Run&Fun możesz liczyć na zwrot kosztów, poniesionych na imprezę sportową, jeśli ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub zachorujesz. Suma wysokości ubezpieczenia w tym wypadku to 300 zł, które zwykle wystarczą na pokrycie wpisowego amatorskich biegów.

Ubezpieczenie online

Zakup ubezpieczenia przez internet jest prosty i wygodny. Nie potrzebujesz żadnego orzeczenia lekarskiego przy zakupie ubezpieczenia. Wniosek zakupu wypełniasz na stronie internetowej, a polisę natychmiast otrzymujesz e-mailem. Na stronie możesz od razu opłacić ubezpieczenie za cały rok lub rozłożyć płatność na wygodne raty. Run&Fun to ubezpieczenie stworzone dla początkujących biegaczy. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, pomyśl o zdrowiu i ubezpiecz się na wypadek kontuzji. 

ubezpieczenie dla biegaczy

  • Oceń ten artykuł
    oceń pierwszy!
  • Podziel się