Gshield - ubezpieczenia dla fanów gier

Opublikowano
Gshield - ubezpieczenia dla fanów gier

Znasz ten ból, kiedy chcesz się zalogować do konta i nagle okazuję się, że zostało zhakowane? Wprawdzie można odzyskać do niego dostęp, ale co z cennymi przedmiotami, które się na nim znajdowały? Pewnie już znasz odpowiedź — zniknęły. Ubezpieczenia, które są dostępne pod marką Gshield.gg chronią wszystkie Twoje płatności i transakcje, które są powiązane z danym kontem oraz w razie uszkodzenia sprzętu gamingowego, pozwolą naprawić go lub wymienić na nowy.

ubezpieczenie dla fanów gier

Polski rynek gier rozwija się dynamicznie. Według raportów firmy Newzoo, która bada globalny rynek gier cyfrowych, w Polsce mieszka nawet 12 milionów graczy. W 2018 roku wydali oni na różnego rodzaju gry ponad 2 mld zł. Część tej kwoty przeznaczyli na zakup różnego rodzaju dóbr w grach, takich jak wirtualne przedmioty czy wewnętrzna waluta. Coraz częściej tego typu dobra, padają łupem internetowych złodziei. Dlatego, jeśli jesteś jednym z graczy, pomyśl o ubezpieczeniach Gshield.gg. 

Twoje konto zostało zhakowane

Grasz wieczorem w CS:GO, następnego dnia próbujesz zalogować się na konto, ale hasło jest niepoprawne. Okazuje się, że Twoje konto zmieniło status, a wszystkie Twoje zakupione skiny wyparowały. Przedmioty w grach komputerowych są cenne, dlatego trafiają na celownik hakerów i oszustów. Prawdopodobnie po kontakcie z supportem uda Ci się odzyskać dostęp do swojego konta, ale bez zakupionych skinów i przedmiotów. Jak temu zapobiec?

Gshield Invenetory – ubezpieczenie konta

Przede wszystkim dobre, skomplikowane hasło i autoryzacja dwuskładnikowa. Nigdy też nie udostępniaj swojego hasła oraz korzystaj z oficjalnych stron internetowych. Nawet najlepsi gracze padają ofiarą kradzieży w grach, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu konta i przedmiotów kupionych w grze np. skinów. Warto mieć na uwadze, że ubezpieczenie Gshield Inventory obejmuje tylko udokumentowane wydatki związane z kontem. Żeby zgłosić szkody, wystarczy potwierdzenie przelewu czy wyciąg z karty, oraz zgłoszenie sprawy na policję. Ponadto polisa obejmuje płatności zrealizowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia lub w terminie do 24 miesięcy wstecz od dnia zakupu polisy i działa na całym świecie, niezależnie czy gramy turniej w domu, czy na końcu świata. Ubezpieczenie występuje w trzech wariantach: bronzesilver i gold, które różnią się sumą ubezpieczenia. Cena zaczyna się od 8 zł miesięcznie lub 96 zł rocznie (w przypadku płatności jednorazowej).

Najwięcej wypadków zdarza się w domach

Kot wskoczył na biurko i wylał szklankę z wodą na twojego laptopa. Rozkręcasz sprzęt, wkładasz do ryżu i czekasz, aż wyschnie, ale to nie pomaga? Choć świeci się dioda, komputer włącza się na kilka sekund i gaśnie, dysk się nie uruchamia, a wentylatory nawet nie zaczynają szumieć? Już wiesz, że czeka Cię naprawa sprzętu. Czy takich wydatków da się uniknąć?

Gshield Hardware – ubezpieczenie sprzętu

Uszkodzenie sprzętu to koszmar każdego gracza. Komputery gamingowe, konsole, laptopy, pady, myszki i wszelkie akcesoria do gier są kosztowne. Gshield Hardware to ubezpieczenie sprzętu gamingowego przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Występuje w trzech wariantach, które różnią się zakresem ochrony i sumą ubezpieczenia. Jeśli podczas gry przez nieuwagę wylejesz napój na sprzęt, ubezpieczenie pokryje koszty naprawy do sumy ubezpieczenia, którą wybrałeś. Peryferia typu myszka czy klawiatura nie podlegają naprawie, tylko wymianie na nowe. Ubezpieczenie można uruchomić w ciągu 90 dni od daty zakupu sprzętu. Jeśli zmodyfikowałeś swój sprzęt np. wymieniłeś pamięć RAM, dysk twardy czy kartę graficzną, ubezpieczenie również będzie obowiązywać pod warunkiem, że masz dowód zakupu modyfikowanych części. Czas naprawy sprzętu wynosi do 10 dni roboczych.


Gshield.gg to ubezpieczenie dla fanów gier, które chroni konta w grach, zrealizowane przelewy z rachunku bankowego w ramach posiadanego konta grze oraz cenny sprzęt gracza. Powstało we współpracy Europy Ubezpieczenia z największą agencją gamingową w Polsce – Fantasyexpo oraz startupem Protect me. O Gshield wspominają najwięksi polscy gamerzy oraz streamerzy, w tym między innymi Piotr „Izak” Skowyrski, Damian „Nervarien” Ziaja czy Patryk „Rojo” Rojewski. Gshield można kupić na stronie www.gshield.gg

ubezpieczenie dla fanów gier

  • Oceń ten artykuł
    oceń pierwszy!
  • Podziel się