Home Experts – lek na usterki i awarie w domu

Opublikowano
Home Experts – lek na usterki i awarie w domu

Pralka zalała mieszkanie, zlew się zatkał, a kuchenka elektryczna przestał działać? Usterki w domach zdarzają się często i trudno je przewidzieć. A kto dziś sam poradzi sobie z naprawą? Ubezpieczenie Home Experts pokryje koszty pracy i naprawy specjalisty. Dzięki niemu usterki i awarie staną się mniej uciążliwe.

Home Experts

 

Uciążliwe usterki w domach

Najczęściej jest tak, że zdarzają się w nieodpowiednim momencie i można je przyrównać do spalonej żarówki. Wszyscy wiedzą, że trzeba kupić nową, ale trwa ok. tygodnia (a czasem nawet dłużej), zanim światło znowu pojawi się w pokoju. Są jednak usterki, które bywają bardziej złośliwe i uciążliwe. Spalona instalacja elektryczna, popsuty piec czy piekarnik, to duży problem, który wymaga interwencji specjalisty, a nieoczekiwany wydatek na naprawę może nadszarpnąć domowy budżet.

Pomoc fachowca

Home Experts to ubezpieczenie, dzięki któremu uzyskasz pomoc specjalisty i naprawę sprzętu lub zwrot kosztów za te usługi. Zwykle nie zastanawiamy się nad kosztami naprawy lodówki, czy pralki. Niestety usterki w domach pojawiają się często, a koszt takiej usługi zaczyna się od 100 zł. Wizyta specjalisty i dojazd nie są wliczone w cenę i zwykle trzeba za to dodatkowo zapłacić. Zaawansowane technologiczne sprzęty wymagają interwencji fachowca. Może zdarzyć się tak, że piec, który się popsuł, jest serwisowany przez jedną firmę, czy zakład w województwie. Czas naprawy może się zatem wydłużyć, a trudno sobie wyobrazić dom bez ogrzewania zimą. Home Experts zapewni Ci pomoc i dostęp do bazy specjalistów.

Przykładowe koszty diagnozy i naprawy sprzętu w domach

Opis zdarzenia

Koszt naprawy/robocizny PLN

Popsuta zmywarka zalała mieszkanie w dzień świąteczny, przyjazd specjalisty, diagnoza i naprawa sprzętu 

300 zł

Spalona instalacja elektryczna w mieszkaniu, dojazd elektryka i diagnoza awarii

450 zł 

Lodówka przestała chłodzić, popsuł się programator, wymiana starego na nowy

180 zł

Popsuty laptop, diagnoza. Wydanie sprzętu zastępczego.

200 zł

Zepsuta spłuczka i przelewająca się woda w toalecie, wizyta hydraulika + koszt naprawy

130 zł

Zepsuty zamek w drzwiach, interwencja ślusarza

130 zł

 

Ceny usług fachowców nie należą do niskich, a ich naprawy dotyczą tylko jednego określonego sprzętu. W ciągu roku może zdarzyć się w domu zdecydowanie więcej usterek niż jedna, których naprawa może wynieść więcej niż 140 zł – czyli koszt ubezpieczenia Home Experts.

Home Experts – czy warto?

Zdecydowanie tak! Usterki zdarzaj się w domach w najmniej oczekiwanym momencie. Warto mieć dostęp do bazy sprawdzonych fachowców takich jak: elektryk, hydraulik, szklarz czy technik urządzeń grzewczych, który jest możliwy dzięki ubezpieczeniu Home Experts. Dzięki niemu zaoszczędzasz pieniądze, nerwy i czas.

Home Expert

  • Podziel się