Home Experts – lek na usterki i awarie w domu

Opublikowano
Home Experts – lek na usterki i awarie w domu

Pralka zalała mieszkanie, zlew się zatkał, a kuchenka elektryczna przestał działać? Usterki w domach zdarzają się często i trudno je przewidzieć. A kto dziś sam poradzi sobie z naprawą? Ubezpieczenie Home Experts pokryje koszty pracy i naprawy specjalisty. Dzięki niemu usterki i awarie staną się mniej uciążliwe.

Home Experts

 

Uciążliwe usterki w domach

Najczęściej jest tak, że zdarzają się w nieodpowiednim momencie i można je przyrównać do spalonej żarówki. Wszyscy wiedzą, że trzeba kupić nową, ale trwa ok. tygodnia (a czasem nawet dłużej), zanim światło znowu pojawi się w pokoju. Są jednak usterki, które bywają bardziej złośliwe i uciążliwe, na przykład spalona instalacja elektryczna, popsuty piec gazowy czy lodówka. Często zapominamy, jak ważne są dla nas sprzęty, które dają nam dużą wygodę. Popsuta sprzęt to wielki problem, który wymaga interwencji specjalisty, a nieoczekiwany wydatek na naprawę może nadszarpnąć domowy budżet.

Pomoc fachowca

Home Experts to jedno z tych ubezpieczeń, które często jest nazywane assistance domowy, dzięki któremu można uzyskać pomoc specjalisty i naprawę sprzętu lub zwrot kosztów za te usługi. Na co dzień nie zastanawiamy się nad kosztami naprawy lodówki, pieca czy pralki. Niestety usterki w domach występują często, a koszt naprawy przez fachowca popsutego sprzętu zaczyna się od 100 zł. Wizyta specjalisty i dojazd często nie są wliczone w cenę i zwykle trzeba za to dodatkowo zapłacić. Zaawansowane technologiczne sprzęty dziś wymagają interwencji wykwalifikowanego specjalisty. Może zdarzyć się tak, że piec, który się popsuł, jest serwisowany przez tylko jedną firmę, czy zakład w całym województwie, a wtedy czas naprawy może się stanowczo wydłużyć. A trudno sobie wyobrazić na przykład dom bez ogrzewania zimą, czy kilka tygodni bez sprawnej pralki. Home Experts to ubezpieczenie, które zapewni Ci pomoc i dostęp do szerokiej bazy specjalistów, dzięki temu szybko pozbędziesz się uciążliwej awarii. 

Przykładowe koszty diagnozy i naprawy sprzętu w domach

Opis zdarzenia

Koszt naprawy/robocizny PLN

Popsuta zmywarka zalała mieszkanie w dzień świąteczny, przyjazd specjalisty, diagnoza i naprawa sprzętu 

300 zł

Spalona instalacja elektryczna w mieszkaniu, dojazd elektryka i diagnoza awarii

450 zł 

Lodówka przestała chłodzić, popsuł się programator, wymiana starego na nowy

180 zł

Popsuty laptop, diagnoza. Wydanie sprzętu zastępczego.

200 zł

Zepsuta spłuczka i przelewająca się woda w toalecie, wizyta hydraulika + koszt naprawy

130 zł

Zepsuty zamek w drzwiach, interwencja ślusarza

130 zł

Ceny usług fachowców nie należą do niskich, a ich naprawy dotyczą tylko jednego określonego sprzętu. W ciągu roku może zdarzyć się w domu zdecydowanie więcej usterek niż jedna, których naprawa może wynieść więcej niż 140 zł – czyli koszt ubezpieczenia Home Experts.

Home Experts – czy warto?

Zdecydowanie tak! Usterki zdarzaj się w domach w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto mieć dostęp do bazy sprawdzonych fachowców takich jak: elektryk, hydraulik, szklarz czy technik urządzeń grzewczych, który jest możliwy dzięki ubezpieczeniu Home Experts. To pozwoli zdecydowanie zaoszczędzić pieniądze, nerwy i czas.Home Expert

  • Oceń ten artykuł
    oceń pierwszy!
  • Podziel się