Ubezpieczenie kupisz w bankomacie

Opublikowano
bankomat

Ubezpieczenie turystyczne możesz kupić w drodze z domu na samolot czy do autokaru. Polisy dostępne są już w niektórych bankomatach na lotniskach, dworcach oraz centrach handlowych na terenie całej Polski.

Jutro wyjeżdżasz z rodziną na tydzień do Grecji. Pranie się suszy, mąż wertuje przewodniki, a ty próbujesz się spakować. Na liście "do kupienia" widnieje jeszcze krem do opalania, pareo i środek przeciwko komarom. Walizka się nie domyka, młodszy syn zaczyna płakać, starsza córka koniecznie chce spakować do niej dwie lalki, a ty nie wiesz, w co ręce włożyć. W końcu się udaje. Jedziecie na lotnisko. Zdążycie na samolot. Nagle okazuje się, że zapomnieliście o zakupie ubezpieczenia na podróż

Paczką przyjaciół jedziecie do Chorwacji. Na co dzień jesteście bardzo zabiegani i z trudem udaje się wam wyrwać na tydzień. W piątek prosto z pracy wsiadacie do samochodu i zmierzacie w stronę południowej granicy. W drodze żartujecie i śmiejecie się, aż nagle uświadamiacie sobie, że nie pomyśleliście o tym, żeby ubezpieczyć się na wyjazd.

W obu przypadkach masz jeszcze szansę zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Polisa turystyczna może się znaleźć w twojej kieszeni jeszcze zanim opuścisz Polskę.

Polisa na ostatnią chwilę

Przed wyjazdem na wakacje zawsze brakuje czasu. Kończąc pracę, pakując się i przygotowując podróż w zamieszaniu, często zapominamy o zakupie takiego elementu wyposażenia podróżnego, jak polisa turystyczna, która podczas urlopu ochroni nas w sytuacji, gdy przydarzy się wypadek czy nagła choroba.

Tymczasem żeby kupić ubezpieczenie, nie musisz szukać agenta. Z pomocą przychodzą ci nowe technologie i ubezpieczyć się możesz korzystając z aplikacji mobilnej albo przez internet. Mało tego, nie musisz spędzać godzin przeglądając kolejne strony internetowe czy dzwonić na infolinię do ubezpieczyciela. Jest prostsze rozwiązanie: polisę można kupić w bankomacie.

Trzy kliknięcia

Polisa turystyczna TU Europa „Travel World” jest dostępna w 1300 bankomatach sieci Planet Cash w całej Polsce, m.in. w centrach handlowych, na lotniskach, dworcach kolejowych i autobusowych oraz stacjach metra w Warszawie. Ci, którzy odkładają wszystko na ostatnią chwilę, mogą ubezpieczyć się nawet tuż przed wylotem w bankomatach na lotnisku Chopina w Warszawie, jak również w portach lotniczych w Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi i Poznaniu.

Turyści potrzebują zaledwie dwóch minut, aby kilka razy kliknąć na ekranie urządzenia i zapewnić sobie spokój podczas wyjazdu. Sam zakup jest bardzo intuicyjny, a polisę opłaca się w urządzeniu kartą bez żadnej prowizji.

Rozwiązanie jest proste dla każdego, kto korzysta z bankomatów i jest świetną opcją dla tych, którzy za późno zorientowali się, że nie mają ubezpieczenia na wakacje. Dzięki niemu możesz zapewnić sobie i rodzinie ochronę ubezpieczeniową także wtedy, gdy przed samym odlotem czy odjazdem na wakacje przypomnisz sobie o braku ubezpieczenia turystycznego. Dostępność usługi w tym kanale będzie też przydatna dla osób myślących zawczasu o ubezpieczeniu turystycznym i decydujących się na zakup polisy np. przy okazji wypłaty gotówki.

polisa

  • Oceń ten artykuł
    oceń pierwszy!
  • Podziel się