Świąteczne Awarie – jak sobie z nimi radzić

Opublikowano
Świąteczne Awarie – jak sobie z nimi radzić - home assistance

Ciasto w piekarniku, lodówka pełna pyszności, obrus na świąteczny stół właśnie się pierze. I nagle przychodzi ona – świąteczna awaria i w całym domu brakuje prądu. Sprawdzasz, czy to nie bezpieczniki, ale tym razem sprawa jest naprawdę poważna. Spaliła się instalacja elektryczna. Jak sobie poradzić z awarią w okresie świątecznym i uniknąć wysokich kosztów naprawy? Podpowiadamy.

home assistantPomoc specjalisty

Awarie w domach zdarzają się stosunkowo często i są bardzo uciążliwe. Popsuta zmywarka, pralka czy lodówka to zaledwie kilka urządzeń, bez których nie wyobrażamy sobie życia. O ile naprawa sprzętu w tzw. dni robocze nie stanowi większego kłopotu (można wytrzymać kilka dni bez sprawnego piekarnika), o tyle w święta usterka staje się olbrzymim problemem. Poszukiwanie specjalisty, który naprawi sprzęt w dni świąteczne, wiąże się z kosztami, które mogą uszczuplić domowy budżet. Jak temu zaradzić? Skorzystać z ubezpieczenia Home Experts, które pokryje koszty pracy specjalisty.

Usterki w domach

Święta to szczególny czas, kiedy korzystamy z wielu urządzeń, które podłączamy do prądu. Zbyt duże napięcie może przyczynić się do elektrycznych usterek, które wymagają interwencji elektryka. Nowoczesne sprzęty są zaawansowane technologicznie, a naprawa ich „na własną rękę” jest często niemożliwa. Odszukanie specjalisty, który podejmie się naprawy, zajmuje sporo czasu, który chciałoby się poświęcić na świąteczne przygotowania. W dobie Internetu wydaje się to proste, ale wciąż nie wszyscy specjaliści reklamują swoje usługi w sieci. Dzięki Home Experts nie musisz dzwonić po znajomych i szukać fachowca, ponieważ otrzymasz dostęp do bazy sprawdzonych specjalistów takich jak: hydraulik, elektryk, szklarz czy technik urządzeń grzewczych, dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów.

Fachowa pomoc 24/7

Awarie chodzą po domach i często dają w kość, dlatego warto mieć sposób, żeby sobie z nimi radzić. Home Experts to ubezpieczenie, dzięki któremu uzyskasz pomoc specjalisty i naprawę sprzętu lub zwrot kosztów za usługę. Co to znaczy? Jeśli w Twoim domu popsuje się pralka, skontaktujesz się z centrum pomocy, które zorganizuje Ci pomoc specjalisty i pokryje koszty jego pracy oraz naprawy. Możesz też sam znaleźć fachowca, który podejmie się naprawy, a wtedy ubezpieczenie pokryje koszty świadczenia. Home Experts pokrywa także koszty dojazdu i usługę naprawy uszkodzonego mienia lub sprzętu AGD/RTV czy PC, natomiast zakup nowych części wymiennych jest w tym wypadku po Twojej stronie.

Home Experts – czy warto?

To ubezpieczenie, dzięki któremu łatwo pozbędziesz się uciążliwych usterek w domu. Dziś specjaliści się cenią, a ich podstawowe usługi zaczynają się od kwoty 100 zł i często nie obejmują kosztów dojazdu, za które trzeba dopłacić. Może być tak, że Twoją pralkę serwisuje tylko jeden fachowiec w całym województwie, który musi dojechać ponad 100 km do Twojego domu. Wtedy taka usługa może być naprawdę kosztowna, tym bardziej w dni świąteczne. Unikniesz tego przykrego wydatku, dzięki Home Experts, które działa jak assistance domowy.

W ciągu całego roku może przydarzyć się zdecydowanie więcej domowych awarii niż jedna, a koszty naprawy sprzętów mogą przewyższyć cenę ubezpieczenia 140zł. Jeśli nie chcesz tracić pieniędzy i czasu na walkę z usterkami, to pomyśl o Home Experts.

home assistance

  • Oceń ten artykuł
    oceń pierwszy!
  • Podziel się