O FIRMIE

firma W Grupie Ubezpieczeniowej Europa już od ponad 20 lat tworzymy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych.
firma Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku ubezpieczeniowego.
firma Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z bankami.
firma Dzięki pasji naszych pracowników i ciągłemu stawianiu sobie nowych, ambitnych celów, jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego rynku finansowego.
firma Ochroną ubezpieczeniową obejmujemy ponad milion osób w Polsce.


Misja firmy

 

Perła Polskiej Gospodarki

przyjazna firma ubezpieczeniowa

2016- Grupa Europa już po raz drugi otrzymała tytuł „Perła Polskiej Gospodarki”. Wyróżnienie otrzymują najlepsze podmioty gospodarcze wyłonione przez ekspertów Szkoły Głównej Handlowej. Inicjatorem rankingu jest magazyn ekonomiczny Polish Market.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania do rankingu jest osiągnięcie przez firmę min. 100 mln zł przychodu rocznie. Na podstawie danych udostępnionych przez firmy ocenie poddawane są kluczowe aspekty składające się na kondycję finansową przedsiębiorstwa, czyli rentowność, płynność finansowa oraz poziom zadłużenia. Za metodologię odpowiadają eksperci z Instytutu Ekonometrii SGH w Warszawie.


Dobry pracodawca

dobry pracodawca

2015- Grupa Ubezpieczeniowa Europa otrzymała tytuł Dobry Pracodawca. Firma została doceniona za aktywne wspieranie inicjatyw pracowników służących lokalnej społeczności, a także przyjazne warunki i atmosferę pracy. To już trzecie z rzędu wyróżnienie dla Europy w tym konkursie. Dobry Pracodawca jest częścią programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, organizowanego przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Polskiej Akademii Nauk.
Uzyskanie tytułu potwierdza status Grupy Europa jako firmy solidnej, wrażliwej na potrzeby otoczenia, z którą warto się związać i współpracować.
Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2017