AKTUALNOŚCI

19.05.2014

Już 22 maja XIII Europejskie Forum Bankowo-Ubezpieczeniowe

Blisko 200 ekspertów i zarządzających z branży finansowej spotka się już w najbliższy czwartek w podwarszawskim Serocku podczas Europejskiego Forum Bankowo-Ubezpieczeniowego. Tegoroczna XIII edycja kongresu, organizowanego przez Grupę Ubezpieczeniową Europa pod tytułem „Wielka gra”, będzie okazją do analizy trendów, które kształtują sposób działania sektora finansowego w Polsce. Relacja na bieżąco na kanale Twitter @grupaeuropa.

Europejskie Forum Bankowo-Ubezpieczeniowe jest jednym z najważniejszych wydarzeń rynku finansowego w Polsce. Podczas 2 dni wystąpień i paneli dyskusyjnych XIII edycji poruszane będą najważniejsze zagadnienia kształtujące rynek bankowo-ubezpieczeniowy w Polsce: rozwijające się technologie, rosnąca siła klientów, nowe regulacje rynkowe, a także wzrastająca rola etyki w biznesie.

Tegoroczne forum zgromadzi ok. 200 wybitnych gości: osobowości życia publicznego, ekspertów i przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej z branży finansowej. Wśród uczestników dyskusji znajdą się m.in. Prezes Talanx AG Herbert Haas i ekonomista prof. Krzysztof Rybiński.

- Główną ideę tegorocznej konferencji wyraża jej tytuł „Wielka gra”. Tak można określić sytuację, która ma miejsce na polskim rynku finansowym – mówi Jacek Podoba, prezes Grupy Ubezpieczeniowej Europa. - Kto rozdaje dziś karty w bancassurance: klient czy regulator? Nad odpowiedzią na to pytanie będziemy się zastanawiać wraz z niezwykle ciekawymi gośćmi polskimi i zagranicznymi podczas zbliżającego się forum – mówi Jacek Podoba.

Podczas 2 dni kongresu uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać 6 wykładów ekspertów rynkowych. Debata z aktywnym udziałem publiczności toczyć się będzie w 3 panelach dyskusyjnych: „Klient – coraz bardziej wyrafinowany cel?”, „Bancassurance dla zaawansowanych” oraz „Rozgrywki regulacyjne”.

XIII Europejskie Forum Bankowo-Ubezpieczeniowe odbędzie się w dniach 22–23 maja w hotelu Narvil w Serocku koło Warszawy. Patronami konferencji są: Związek Banków Polskich, Polska Izba Ubezpieczeń oraz Bankier.pl, PRNews.pl, Miesięcznik BANK i AleBank.pl.

Relacja z wydarzenia dostępna na bieżąco na kanale Twitter @grupaeuropa.
Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2017