meta name="description" content=" #Podziękujmieszkaniu razem z Europa Ubezpieczenia ⭐ TU Europa ⭐ W ofercie TU Europa  ✅  znajdziesz zarówno ubezpieczenia ✅ i inwestycje, dzięki którym pomnożysz swój kapitał"> Podróżowanie W Czasach Pandemii O Tym Lepiej Nie Zapominaj | TU Europa |

#Podziękujmieszkaniu razem z Europa Ubezpieczenia

Opublikowano
ubezpieczenie domu i mieszkania

Mój dom, moja twierdza. Tak było do niedawna i choć dziś korzystamy już z możliwości spędzania czasu w restauracjach, parkach, czy na zakupach jedno pozostaje pewne: w czasie pandemii jak nigdy doceniliśmy własne mieszkania i domy. Są dla nas ostoją, azylem i oazą spokoju. Przyszedł moment, by im podziękować!

ubezpieczenie domu i mieszkania

 

W czasie lock downu, a nawet wiele tygodniu po jego zakończeniu, nasze życie społeczne było mocno ograniczone. W domach spędzaliśmy praktycznie każdy moment życia. Nasze kuchnie stały się restauracjami i kawiarniami, salony – siłowniami, kinami i teatrami, sypialnie – przedszkolami i żłobkami, łazienki – spa, a balkony – placami zabaw. Teraz zrodził się pomysł, by podziękować naszym domom i mieszkaniom za to, że mogliśmy dzięki nim dobrze przeżyć ten czas.

Mój dom - moje miejsce 

Na tej idei oparta jest nowa kampania reklamowa ubezpieczeń mieszkaniowych TU Europa realizowana pod hasłem #podziekujmieszkaniu. Gwiazdy namawiają w niej do złożenia podziękowań swoim domom i jednocześnie zabezpieczenia ich na wypadek różnego typu niebezpiecznych zdarzeń. W akcję zaangażowało się ponad 20 influencerów i celebrytów, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat swoich domów w mediach społecznościowych. Oto niektóre z nich: „Dziękuję, że podczas pandemii dom stał się naszym azylem i miejscem pracy, a wyrazem wdzięczności jest zabezpieczenie go na przyszłość, abyśmy mogli czuć się w nim jeszcze spokojniej. Ciekawa jestem jakie w Waszych domach zaszły zmiany podczas pandemii? – napisała Edyta Pazura na swoim instagramowym profilu.W podobnym duchu wypowiada się Sonia Bohosiewicz: „Mój dom, który w ostatnich miesiącach pełnił funkcje szkoły, kawiarni, restauracji, kina, mini planu filmowego etc. Szczególnie salon, który najczęściej stawał się moją siłownią. Cieszę się, ze mam taki dom. Dom otwarty, wielofunkcyjny, w którym zawsze coś się dzieje, w którym są emocje i ogrom miłości. A Ty? Za co, w kontekście ostatnich miesięcy chciałbyś podziękować swojemu domowi?”.

Niewątpliwie w swoje domy i mieszkania włożyliśmy w ostatnim czasie wiele czasu i serca oraz … środków finansowych. Wielu z nas zainwestowało w sprzęt RTV, czy konsole do gier oraz meble do pracy. Wraz z nastaniem wiosny zaczęliśmy urządzać ogrody budując altany i obsadzając nowymi drzewami i roślinami. Niektórzy z nas decydowali się też na większe remonty nierzadko wykonywane własnym sumptem korzystając ze wskazówek znalezionych w internecie. Nowe żelazka, pralki, sprzęt do ćwiczeń stacjonarnych… włożyliśmy w nasze mieszkania mnóstwo wysiłku i pracy. Kampania Europa Ubezpieczenia uświadamia nam, że teraz warto zastanowić się nad odpowiednim zabezpieczeniem tego majątku. Nasz dom jest oazą chroniącą nasze życie i zdrowie, dlatego powinniśmy zawsze mieć pewność, że niezależnie od różnych nieprzewidzianych zdarzeń będzie pełnił swoją rolę. Teraz my możemy go ubezpieczyć, byśmy w razie pożaru, powodzi, włamania lub innej sytuacji mogli odkupić, czy odbudować dom z otrzymanego odszkodowania.  

Co można objąć ochroną w ramach ubezpieczenia mieszkania?

Możliwości są zróżnicowane. Przede wszystkim możemy objąć ochroną sam budynek (czyli po prostu ściany, dach lub elementy stałe). Możemy również ubezpieczyć zgromadzone ruchomości, czyli właśnie sprzęt RTV, AGD, meble, biżuterię i inne wartościowe przedmioty. Odrębną kategorię majątku, którą również możemy objąć ochroną stanowi natomiast przylegający do domu ogród wraz z elementami stanowiącymi jego integralną część takimi jak furtki, altany, baseny, huśtawki, czy figury ozdobne. Jeśli posiadamy na swoim terenie budynek lub garaż wolnostojący również możemy go ubezpieczyć. Jest tego zatem całkiem sporo. Nieruchomość możemy ubezpieczyć w TU Europa dopasowując zakres ubezpieczenia mieszkania do naszych indywidualnych potrzeb. Mury i elementy stałe możemy więc ubezpieczyć na wypadek pożaru, zdarzeń losowych, dewastacji, czy katastrofy budowlanej. Z kolei ruchomości na wypadek pożar, zdarzeń losowych, akcji ratowniczej lub dewastacji. Kupując ubezpieczenie domu możemy też zapewnić ochronę swojej nieruchomości oraz ruchomościom na wypadek powodzi. Możliwości jest wiele i tylko od nas zależy jaki zakres polisy oraz jaką sumę ubezpieczenia określimy.

Kiedy patrzymy na życie z perspektywy czasu wiele ciepłych przeżyć i wspomnień wiąże się z naszym domem. Pierwsze wspomnienia z dzieciństwa, budowanie wieloletnich przyjaźni, wzloty i upadki okresu dorastania, emocje związane z egzaminami w szkole i na studiach, a nawet pierwsze kroki stawiane w pracy – wszystkie te emocje nierozerwalnie łączą się z naszym domem i rodziną. Warto o niego zadbać!

Podoba Ci się nasza akcja i chciałbyś do niej dołączyć? Niema nic prostszego! Wystarczy, że w mediach społecznościowych zamieścisz wpis lub zdjęcie swojego mieszkania i oznaczysz je hasztagiem #podziękujmieszkaniu. Możesz też skorzystać z interaktywnych naklejek na Instagramie stworzonych specjalnie z myślą o akcji. Obrazki można "wklejać" w dowolnym miejscu swojego zrobionego w Instagram Stories zdjęcia oraz skalować. #Podziękujmieszkaniu razem z nami!

ubezpieczenie domu i mieszkania

  • Oceń ten artykuł
    5.0/5 (1 ocen)
  • Podziel się