Nagrody - Grupa Ubezpieczeniowa Europa - TU Europa
OD 20 LAT W POLSCE
UBEZPIECZENIE ONLINE W 5 MINUT
SZYBKA WYPŁATA ODSZKODOWANIA

NAGRODY

  • Mistrz Biznesu dla TU Europa więcej
    Innowacyjne działania proklienckie, wyprzedzanie trendów rynkowych i nieszablonowe rozwiązania z zakresu insurtech – te kompetencje docenił magazyn Businessman.pl przyznając Towarzystwu Ubezpieczeń Europa tytuł Mistrz Biznesu w kategorii „Ubezpieczenia”. Ideą plebiscytu Mistrz Biznesu jest uhonorowanie firm, które w minionym roku w szczególny sposób wykazały się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu.
  • Dyrektor Departamentu prawnego Grupy Europa znalazł się na prestiżowej liście najlepszych prawników korporacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej więcej
    Tworzony od 30 lat przez brytyjskie wydawnictwo Legalease ranking „The Legal 500” to jeden z najbardziej prestiżowych przewodników po branży prawniczej. Wskazuje najlepszych na świecie prawników zatrudnionych w kancelariach i pracujących na własny rachunek. Jego odpowiednikiem dla prawników korporacyjnych jest zestawienie „The GC Powerlist”. W tym roku po raz pierwszy w historii objęło ono region Europy Środkowo-Wschodniej. W doborowym towarzystwie najlepszych prawników pracujących bezpośrednio dla przedsiębiorstw znalazł się Marcin Czapiewski, dyrektor Departamentu Prawnego i Compliance w Grupie Europa.
  • Menedżerki Europy docenione przez PIU więcej
    Magdalena Chorzewska, Małgorzata Kulińska-Sczogiel i Kalina Kamińska-Sikorska zostały uhonorowane odznaką „Za zasługi dla ubezpieczeń”, przyznaną przez Polską Izbę Ubezpieczeń. Nasze menedżerki otrzymały wyróżnienie za znaczący wkład w rozwój rynku finansowego i kształtowanie standardów branży ubezpieczeniowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy ciekawych wyzwań zawodowych!

Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2018