Nagrody - Grupa Ubezpieczeniowa Europa - TU Europa
OD 20 LAT W POLSCE
UBEZPIECZENIE ONLINE W 5 MINUT
SZYBKA WYPŁATA ODSZKODOWANIA

NAGRODY

 • Grupa Europa - Dobry Pracodawca więcej

  Grupa Europa otrzymała tytuł Dobry Pracodawca 2015. Firma została doceniona za aktywne wspieranie inicjatyw pracowników służących lokalnej społeczności, a także przyjazne warunki i atmosferę pracy. To już trzecie z rzędu wyróżnienie dla Europy w tym konkursie.

 • Nagroda Najwyższa Jakość Quality International 2016 dla „Wymarzonych Perspektyw" więcej

  Ubezpieczenie inwestycyjne„Wymarzone Perspektywy”,stworzone przez TU na Życie Europa, zdobyło nagrodę Najwyższa Jakość Quality International. Niezależne grono ekspertów doceniło produkt za niski poziom opłat i przejrzystą konstrukcję. Program QI jest skierowany do podmiotów posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania. Jego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu pod patronatem PARP oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

 • Odznaka „Za zasługi dla ubezpieczeń" PIU więcej

  Managerowie Grupy Europa: Elżbieta Rajter-Łożyńska, Jadwiga Łoś-Ujda i Bartosz Dąbrowski zostali nagrodzeni odznaką „Za zasługi dla ubezpieczeń”, przyznaną przez Polską Izbę Ubezpieczeń. To wyraz uznania za ich pracę na rzecz samorządu branżowego oraz ogromny wkład w rozwój polskiego rynku ubezpieczeniowego.

 • 45 najbardziej zyskownych instytucji finansowych – ranking Gazety Finansowej więcej

  TU Europa znalazło się w rankingu „45 najbardziej zyskownych instytucji finansowych” Gazety Finansowej. Firma zajęła 3. miejsce wśród ubezpieczycieli. W ogólnym zestawieniu obejmującym także banki, firmy leasingowe, TFI, domy maklerskie i towarzystwa emerytalne spółka zajęła18. miejsce. Głównym kryterium klasyfikacji była wielkość zysków netto w 2015 r.

 • „Ordery Finansowe" miesięcznika ekonomicznego Home&Market – Ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingu więcej

  Ubezpieczenie od utraty zysku dla branży leasingowej TU Europa otrzymało „Order Finansowy”, przyznany przez miesięcznik ekonomiczny Home&Market w kategorii „Ubezpieczenie dla firm”. To już drugie wyróżnienie dla tego produktu. Ranking wyróżnia najlepsze rozwiązania finansowe, oferowane na polskim rynku skierowane do firm i klientów indywidualnych.

 • TU na Życie Europa na podium rankingu Instytucja Roku 2016 więcej
  W pierwszym odczycie rankingu „Instytucja Roku 2016” TU na Życie Europa zajęło 3. miejsce w kategorii „Zdalne kanały kontaktu”. Wysoka 3. pozycja w pierwszej fali badania potwierdza, jak dużą wagę firma przykłada do poziomu obsługi klienta, niezależnie od preferowanej przez niego formy kontaktu.
 • „Najlepsze Ubezpieczenia Grupowe" Gazety Finansowej – Ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingu więcej

  Ubezpieczenie od utraty zysku dla branży leasingowej, stworzone przez TU Europa, zostało nagrodzone w rankingu „Najlepsze Ubezpieczenia Grupowe”, przygotowanym przez Gazetę Finansową. Głównym kryterium oceny było dopasowanie produktów do potrzeb i możliwości sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przejrzystość oferty.


Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2018