Nagrody - Grupa Ubezpieczeniowa Europa - TU Europa
OD 20 LAT W POLSCE
UBEZPIECZENIE ONLINE W 5 MINUT
SZYBKA WYPŁATA ODSZKODOWANIA

NAGRODY

 • Europa na „Liście 500" największych firm Rzeczpospolitej więcej
  Grupa Ubezpieczeniowa Europa na „Liście 500”, stworzonej przez Rzeczpospolitą, znalazła się w na 9. miejscu wśród firm z Wrocławia. W globalnym rankingu zajęła 186. lokatę. Zestawienie obejmuje najbardziej znaczące przedsiębiorstwa działające w Polsce w różnych branżach. Klasyfikacja powstała na podstawie wielkości przychodów ze sprzedaży w 2014 r. Rzeczpospolita opublikowała ranking w maju 2015 r.
 • TU Europa w czołówce najbardziej dynamicznych ubezpieczycieli więcej
  Drugie miejsce TU Europa w rankingu „Najbardziej Dynamiczne Ubezpieczenia Ogólne” Gazety Finansowej. Pozycję w ścisłej czołówce zapewnił spółce prawie 30-proc. wzrost składki przypisanej brutto w 2014 r. w stosunku do poprzedniego roku.  W 2014 r. TU Europa wypracowało 904 mln zł składki przypisanej brutto. Klasyfikacja została ogłoszona w kwietniu br.
 • Europa wśród „Liderów Dolnego Śląska" więcej
  Grupa Ubezpieczeniowa Europa zajęła 1. miejsce wśród firm finansowych w rankingu „Liderzy Dolnego Śląska” Gazety Finansowej. W globalnym zestawieniu znalazła się na 6. miejscu.  Ranking obejmuje największe firmy regionu pod względem przychodów w 2014 r.  Grupa Europa w ub.r. wypracowała prawie 1,7 mld zł składki przypisanej brutto (wg PSR). Klasyfikacja została opublikowana 17 kwietnia 2015 r.
 • 2. miejsce TU Europa w rankingu „Srebrny Parasol" magazynu Home&Market więcej
  TU Europa ulokowało się na 2. pozycji w zestawieniu najdynamiczniejszych ubezpieczycieli miesięcznika ekonomicznego Home&Market. Ranking „Srebrny Parasol” porównuje składkę przypisaną brutto firm z 2014 r. do poprzedniego roku. Spółka majątkowa zwiększyła wolumen sprzedaży ubezpieczeń o blisko 30 proc., co umożliwiło jej miejsce w ścisłej czołówce. Klasyfikacja została opublikowana w numerze miesięcznika z kwietnia 2015 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2018