Komunikaty UFK - TU Europa
OD 20 LAT W POLSCE
UBEZPIECZENIE ONLINE W 5 MINUT
SZYBKA WYPŁATA ODSZKODOWANIA
KOMUNIKATY

Wybierz rok

11.12.2017
Informacja o zaprzestaniu oferowania Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach umów ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „FWR OPTYMALNY PORTFEL II"

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. uprzejmie informuje o zaprzestaniu oferowania następujących Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach, w ramach Umów Ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „FWR OPTYMALNY PORTFEL II”.

Więcej
11.12.2017
Informacja o zaprzestaniu oferowania Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach umów ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „Multi Select III"

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. informuje o zaprzestaniu oferowania następujących Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych w ramach umów ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „Multi Select III".

Więcej
05.12.2017
Informacja o planowanym zaprzestaniu oferowania Ubezpieczeniowego Funduszu Kapitałowego
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. informuje o planowanym zaprzestaniu oferowania UFK Europa Franklin Natural Resources Fund N (acc) (PLN) (hedged), w ramach umów ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „Wymarzone Perspektywy”.Więcej
29.11.2017
Informacja o planowanym utworzeniu nowych Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. uprzejmie informuje o planowanym utworzeniu poniższych Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych.

Więcej


infolinia
INFOLINIA
801 500 300
71 369 28 87

NOTOWANIA
więcej notowań
Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2018