Kariera w Grupie Europa - pracuj razem z nami! | tueuropa.pl
Skip to main content
Od 20 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania

Dlaczego Europa

Pracują z nami najlepsi specjaliści w branży, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Osoby trwale związane z firmą i jej misją. Połączenie ich bogatego doświadczenia i umiejętności z różnych obszarów biznesu ma  odzwierciedlenie w Akademii Tygrysa. To swoisty inkubator innowacji, w którym opracowujemy nowe, niespotykane na polskim rynku, rozwiązania ubezpieczeniowe.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o Akademii Tygrysa (link w obrazku).

Kogo szukamy

Zatrudniamy głównie specjalistów w zakresie tworzenia, modyfikacji i sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, obsługi produktów, inwestycji, oceny ryzyka, aktuarialnym, IT, windykacji, administracji, HR, analiz i planowania, likwidacji szkód.

Szukamy dynamicznych profesjonalistów, którzy dzięki posiadanej wiedzy, inicjatywie i zaangażowaniu zadbają o zapewnienie najwyższej jakości procesów i realizowanych rozwiązań, wpłyną na wzmocnienie pozycji Grupy Ubezpieczeniowej Europa na rynku w obszarze B2B oraz B2B2C.

Co oferujemy

Pakiety medyczne

Pakiety medyczne

MyBenefit

MyBenefit

Bezpłatne zajęcia językowe

Bezpłatne zajęcia

językowe

Spotkania integracyjne

Spotkania

integracyjne

 

Stabilne zatrudnienie

Stabilne zatrudnienie

 Szkolenia

Przyjazny onboarding

i szkolenia

Programy rozwojowe

Programy rozwojowe

Lokalizacja w centrum miasta

Lokalizację w centrum

miasta

Jak wygląda rekrutacja

Proces rekrutacji ma kilka standardowych etapów.                                        Przyjazna Rekrutacja

Etap 1. Analiza nadesłanych aplikacji
Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najlepiej odpowiadają naszym potrzebom. Ocena dokonywana jest pod kątem doświadczenia zawodowego oraz kompetencji kandydata. Im więcej szczegółów w zakresie wykonywanych zadań, odpowiedzialności czy posiadanych kompetencji podasz w CV, tym lepiej jesteśmy w stanie dopasować Twój profil zawodowy do naszych potrzeb.Zdarza się też, że na tym etapie weryfikujemy Twoje umiejętności podczas krótkiej rozmowy telefonicznej.

Etap 2. Rozmowa kwalifikacyjna
Jeśli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na spotkanie w siedzibie naszej firmy. Jest to najważniejszy element procesu rekrutacji. Spotkanie odbywa się z Twoim przyszłym przełożonym oraz rekruterem. To moment, w którym poznajemy siebie. Porozmawiamy o Tobie, Twoich oczekiwaniach, o nas i o stanowisku, na które aplikujesz. Przybliżymy Ci naszą kulturę organizacyjną i styl pracy. Porozmawiamy także o kwestiach formalnych odnośnie zatrudnienia.  Możliwe, że na tym etapie poprosimy Cię o wykonanie zadania lub testu.

Etap 3. Druga rozmowa kwalifikacyjna
Zależnie od stanowiska, które Cię interesuje, może pojawić się jeszcze jedno spotkanie. Jest ono uzależnione od struktury organizacyjnej działu, do którego aplikujesz lub konieczności dodatkowej weryfikacji Twoich kompetencji.

Etap 4. Informacja zwrotna
Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na współpracę, czy nie, na pewno skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Informację zwrotną przekazujemy zazwyczaj w ciągu trzech tygodni od spotkania.

Etap 5. Oferta zatrudnienia
Po pomyślnym zakończeniu wszystkich etapów przedstawimy Ci oferowane warunki zatrudnienia i uzgodnimy szczegóły rozpoczęcia pracy. Od tej pory zaczyna się dla Ciebie proces onboardingu, dzięki któremu poznasz naszą firmę. Będzie on kontynuowany po zatrudnieniu.

Oferty pracy i praktyk

Poniżej znajdą Państwo listę aktualnych ofert pracy i praktyk w TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. Osoby zainteresowane wybranym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres wskazany w ofercie.

Z wybranymi Kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.


AKTUALNE OFERTY PRACY

Brak ofert.


AKTUALNE OFERTY PRAKTYK

Brak ofert.