DLACZEGO EUROPA

Naszym najważniejszym kapitałem są pracownicy, najlepsi specjaliści w branży, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Osoby trwale związane z firmą i jej misją. Synergia ich bogatego doświadczenia i umiejętności z różnych obszarów biznesu ma  odzwierciedlenie w Akademii Tygrysa. To swoisty inkubator innowacji, w którym opracowujemy nowe, niespotykane na polskim rynku, rozwiązania ubezpieczeniowe.

W ramach kilkudziesięciu departamentów tworzymy zgrane zespoły, otwarcie komunikujemy się ze sobą, szanujemy potrzeby każdej z osób. Zależy nam na sprawnej komunikacji wewnętrznej, dlatego na bieżąco informujemy pracowników o wydarzeniach w firmie oraz najbliższym otoczeniu konkurencyjnym.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o Akademii Tygrysa (link w obrazku).

Europa jest laureatem konkursu Dobry Pracodawca 2015. Firma została doceniona za wspieranie inicjatyw pracowników służących lokalnej społeczności, a także przyjazne warunki i atmosferę pracy. To już trzecie wyróżnienie dla nas w tym konkursie. Dobry Pracodawca jest częścią programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, organizowanego przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Polskiej Akademii Nauk. Główne kryteria wyboru laureatów obejmują m.in. stopień zaangażowania przedsiębiorstwa w działalność charytatywną i realizowaną politykę firmy jako pracodawcy.

Kapituła doceniła nie tylko dobre warunki pracy i naszą kulturę organizacyjną, ale także inicjatywy stworzone przez pracowników przy wsparciu firmy, które łączą elementy charytatywne i integracyjne, m.in „Nadaktywni”, „Szlachetna Paczka” i „Bieg Firmowy”.

ZARZĄDZAJ SWOIMI PRODUKTAMI ONLINE 24/7 Załóż bezpłatne konto w Serwisie Internetowym Grupy Europa Rejestracja
Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2017