Ubezpieczenia Biletów na Wydarzenia app2U - TU Europa
Skip to main content
Od ponad 25 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie opóźnienia lub odwołania pociągu/samolotu lub ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży lub imprezy kulturalnej w aplikacji app2U?

zwrot kosztow

Zwrot do 100% kosztów


Jeżeli masz aktywne ubezpieczenie Koszty rezygnacji i musisz zrezygnować z zakupionych biletów na wydarzenie kulturalne, noclegi, bilety, imprezy turystycznej zwrócimy Ci poniesione na ten cel wydatki.

app2u Spóźniony samolot

Ochrona w przypadku opóźnienia/odwołania samolotu

Ubezpieczenie zapewnia ochronę, gdy Twój lot samolotem zostanie odwołany lub gdy opóźnienie w dotarciu do miejsca doceloweo podróży wyniesie przynajmniej 3 godziny.

app2u-opoznienie-pociagu (v.1)

Ochrona w przypadku opóźnienia/odwołania pociągu

Ubezpieczenie zapewnia ochronę, gdy Twój pociąg zostanie odwołany lub gdy opóźnienie w dotarciu do miejsca docelowego podróży wyniesie przynajmniej 3 godziny.

szeroki zakres

Szeroka ochrona w różnych sytuacjach

Kupujesz bilety na wydarzenia z dużym wyprzedzeniem? Koszty rezygnacji zabezpieczą Cię finansowo w przypadku nagłych sytuacji, np. choroba, utrata pracy i innych.

Zakres ubezpieczeń z kategorii Bilety i wydarzenia w aplikacji app2U

Ubezpieczenia zapewnią Ci ochronę finansową, jeśli nie możesz skorzystać z zakupionych biletów na wydarzenie kulturalne, a także w razie odwołania/opóźnienia Twojego lotu lub podróży pociągiem. Wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb i zapoznaj się z jego zakresem ochrony.

Pobierz bezpłatną aplikację i ciesz się ochroną już dziś!

App Store
IOS Icon
Google Playapp2U button