Od 25 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania
OFERTA PRACY
Nazwa stanowiska: Specjalista w Biurze Kontrolingu
Nr ref.: BK/WRO/21
Miejscowość: Wrocław
Data ogłoszenia: 27.07.2021

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. poszukują nowych członków zespołu!
Dołącz do nas w charakterze: Specjalisty w Biurze Kontrolingu.

Zadania:

  • Analiza danych i przygotowywanie finansowych raportów zarządczych na wewnętrzne potrzeby spółki a także na rzecz akcjonariuszy, wyjaśnianie odchyleń oraz wyciąganie wniosków z przygotowanych danych

  • Analiza rentowności produktów

  • Realizacja corocznego procesu planowania oraz sporządzanie kwartalnych prognoz finansowych za bieżący rok obrotowy

  • Przeprowadzanie miesięcznych analiz danych dotyczących kosztów spółek

  • Realizacja zadań kontrolnych w ramach procesu zamykania miesiąca sprawozdawczego

  • Tworzenie i rozwój hurtowni danych

  • Automatyzacja i optymalizacja raportów finansowych

  • Inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania:

  • Ukończonych studiów wyższych – preferowany kierunek finanse/ rachunkowość/ analiza finansowa

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu analizy finansowej

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w innym obszarze finansowym (2-3 lata), znajomość specyfiki instytucji finansowych będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobrej znajomości Excela oraz zasad przetwarzania danych w tym programie

  • Podstawowej znajomości SQL, a znajomość Access, VBA, Power Pivot oraz SAP Business Objects będą dodatkowymi atutami

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność

  • Dużych zdolności analitycznych

  • Zaangażowania i chęci rozwoju

  • Zdolności pracy w warunkach presji czasu

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej

  • Ścieżkę rozwoju w ramach Biura Kontrolingu w związku z zwiększającymi się potrzebami analitycznymi spółki

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: praca@tueuropa.pl. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?

Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych? Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.

Możesz się z nami skontaktować: wysyłając email na adres bok@tueuropa.pl wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie www.tueuropa.pl, dzwoniąc pod numer 801 500 300 lub 71 369 28 87 (opłata wg stawek operatora) pisząc na adres naszej siedziby.

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się również bezpośrednio z naszym inspektorem ochrony danych osobowych wysyłając e-mail na adres: iod@tueuropa.pl.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.