Od 25 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania
OFERTA PRACY
Nazwa stanowiska: Key Account Manager
Nr ref.: 20.05.2021
Miejscowość: Warszawa
Data ogłoszenia: 20.05.2021

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. poszukują nowych członków zespołu!
Dołącz do nas w charakterze: Key Account Manager (Warszawa).

Zadania:

  • Współtworzenie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży dla klientów w kanale B2B
  • Nieustanne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Aktywny udział w przetargach
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami
  • Zabezpieczanie potrzeb naszych klientów dzięki nowatorskim i elastycznym produktom ubezpieczeniowo-finansowym
  • Budowanie relacji z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych i marżowych
  • Bieżące monitorowanie współpracy z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej - warunek konieczny
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów, na podobnym stanowisku
  • Znajomości rynku affinity (B2B), multiagencji
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów ubezpieczeniowych oraz negocjacji warunków
  • Doświadczenie w realizacji planów sprzedaży w oparciu o wskaźniki
  • Nastawienie na sukces oraz zorientowanie na osiąganie założonych celów biznesowych
  • Zorientowanie na osiąganie wysokich celów sprzedażowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz umiejętności budowania relacji
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Umiejętności efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zgodnego z uzgodnioną ścieżką kariery
  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: praca@tueuropa.pl. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?

Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych? Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.

Możesz się z nami skontaktować: wysyłając email na adres bok@tueuropa.pl wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie www.tueuropa.pl, dzwoniąc pod numer 801 500 300 lub 71 369 28 87 (opłata wg stawek operatora) pisząc na adres naszej siedziby.

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się również bezpośrednio z naszym inspektorem ochrony danych osobowych wysyłając e-mail na adres: iod@tueuropa.pl.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.