Od 25 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania
OFERTA PRACY
Nazwa stanowiska: Trener Sprzedaży
Nr ref.: AN/Trener/032020
Miejscowość: Poznań
Data ogłoszenia: 19.03.2020

 Twoje zadania:

  •         Tworzenie i realizacja polityki szkoleniowej na terenie woj. wielkopolskiego, lubuskiego oraz zachodnio-pomorskiego
  •         Prowadzenie szkoleń, warsztatów w obszarze rozwoju pracowników sprzedaży
  •         Prowadzenie spotkań indywidualnych (instruktaże, coachingi)
  •         Tworzenie programów i materiałów szkoleniowych oraz udział w projektach szkoleniowo-rozwojowych
  •         Badanie potrzeb szkoleniowych oraz efektywności prowadzonych działań
  •         Opracowywanie materiałów wspierających sprzedaż
  •         Aktywizowanie sprzedaży i odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  •         Wsparcie dla pracowników sprzedaży w Oddziałach partnerów biznesowych

Twój zespół:

  •         11 osobowości
  •         Cenimy współpracę, samodzielność, otwartość, stawiane przed nami wyzwania
  •         Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy wewnętrzny program rozwoju umiejętności trenerskich wykorzystując mocne strony członków zespołu i własne zasoby do dzielenia się wiedzą!

Twoje kompetencje:

  •         Min. 2 lata doświadczenia w pracy Trenera dla pracowników sprzedaży
  •         Doświadczenie w realizacji różnych form aktywizacji sprzedaży
  •         Znajomość rynku i produktów ubezpieczeniowych
  •         Praktyka prowadzenia szkoleń metodami warsztatowymi
  •         Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu prezentacji oraz programów szkoleniowych
  •         Samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  •         Inicjatywa, mobilność i elastyczność
  •         Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  •         Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

Ukończona szkoła trenerów i/lub coachów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •         Stabilność zatrudnienia
  •         Pakiet medyczny
  •         Dofinansowanie do karnetu sportowego
  •         Bezpłatne zajęcia językowe
  •         Szkolenia
  •         Programy rozwojowe
  •         Spotkania integracyjne
  •         Prestiżową lokalizację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@tueuropa.pl

Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych? Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.

Możesz się z nami skontaktować: wysyłając email na adres bok@tueuropa.pl wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie www.tueuropa.pl, dzwoniąc pod numer 801 500 300 lub 71 369 28 87 (opłata wg stawek operatora) pisząc na adres naszej siedziby.

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się również bezpośrednio z naszym inspektorem ochrony danych osobowych wysyłając e-mail na adres: iod@tueuropa.pl.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.