Od 20 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania
OFERTA PRACY
Nazwa stanowiska: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Infolinia przychodząca
Nr ref.: AZ/03/19
Miejscowość: Wrocław
Data ogłoszenia: 20.03.2019

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. poszukują nowych członków zespołu! Dołącz do nas jako: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Infolinia przychodząca

Zadania:

Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego zajmuje się obsługą klientów indywidualnych przez prowadzony z nimi kontakt telefoniczny, mailowy, a także poprzez wizyty bezpośrednie i portal transakcyjny.

Zakres działania i czynności podejmowanych w ramach BOKI obejmuje:

  • Telefoniczny oraz bezpośredni kontakt z klientami GU Europa, w tym w szczególności udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów
  • Udzielanie informacji na temat posiadanych przez klientów ubezpieczeń w GU Europa
  • Bieżące przygotowywanie korespondencji mailowej oraz tradycyjnej z ubezpieczającymi, pośrednikami oraz klientami
  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód/roszczeń przez telefon

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Call Center, telemarketing)
  • Dyspozycyjności. Nasze biuro czynne jest w godz. 8-20 oraz w sobotę w godz. 8-16. Oferta dotyczy pracy zmianowej 8h, od poniedziałku do piątku z dyżurami w wybrane soboty, zgodnie z uzgodnionym wcześniej grafikiem miesięcznym
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office – jest niezbędna do spranego wyszukiwania informacji w obsługiwanych przez biuro obsługi klienta systemach
  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń i bankowości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Brak wychodzących kampanii sprzedażowych
  • Stabilizację i możliwość rozwoju zawodowego
  • Jesteśmy zgranym, kameralnym zespołem
  • Otrzymasz jakościowe i merytoryczne wdrożenie

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: praca@tueuropa.pl. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A”., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jednocześnie, informujemy, iż:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław, oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.
  • Państwa dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
  • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.