Od 20 lat w Polsce
Ubezpieczenie online w 5 minut
Szybka wypłata odszkodowania
OFERTA PRACY
Nazwa stanowiska: Samodzielny Specjalista ds. Testów
Nr ref.: AN/04/19
Miejscowość: Wrocław
Data ogłoszenia: 19.02.2019

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. poszukują nowych członków zespołu!
Dołącz do nas w charakterze: Samodzielnego Specjalisty ds. Testów

Zadania:

  • projektowanie oraz tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, w tym elementów funkcjonalnych oraz API,
  • przygotowywanie i realizacja testów automatycznych i manualnych,
  • tworzenie, wdrażanie i doskonalenie polityki i procesów zapewnienia jakości (QA) w całym cyklu życia projektu,
  • analiza wykrytych błędów, raportowanie postępu i wyników przeprowadzonych testów,
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za usuwanie zgłoszonych defektów,
  • tworzenie zapytań SQL do testowania baz danych i porównywania danych.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze testowania
  • dobrą znajomość procesu dostarczania oprogramowania, planowania i szacowania testów oraz tworzenia scenariuszy testowych
  • znajomość SQL i webservices (SOAP, REST)
  • doświadczenie w dziedzinie automatyzacji testów, w tym testowania usług API
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy w metodologii Scrum/Agile
  • znajomość systemu Jira
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego
  • Bezpłatne zajęcia językowe
  • Szkolenia
  • Programy rozwojowe
  • Spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację - Sky Tower

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: praca@tueuropa.pl. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A”., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jednocześnie, informujemy, iż:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław, oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.
  • Państwa dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
  • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.