DLACZEGO EUROPA


Naszym najważniejszym kapitałem są Pracownicy, najlepsi specjaliści w branży, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, Osoby trwale związane z firmą i jej misją. Tworzymy zgrane zespoły, otwarcie komunikujemy się ze sobą, szanujemy potrzeby każdej z osób. Zależy nam na sprawnej komunikacji wewnątrz firmy, dlatego stale informujemy Pracowników, co dzieje w grupie oraz w najbliższym otoczeniu konkurencyjnym.

Europa jest laureatem konkursu Dobry Pracodawca 2015. Firma została doceniona za wspieranie inicjatyw pracowników służących lokalnej społeczności, a także przyjazne warunki i atmosferę pracy. To już trzecie wyróżnienie dla nas w tym konkursie. Dobry Pracodawca jest częścią programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, organizowanego przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Polskiej Akademii Nauk. Główne kryteria wyboru laureatów obejmują m.in. stopień zaangażowania przedsiębiorstwa w działalność charytatywną i realizowaną politykę firmy jako pracodawcy.

Kapituła doceniła nie tylko dobre warunki pracy i naszą kulturę organizacyjną, ale także inicjatywy stworzone przez pracowników przy wsparciu firmy, które łączą elementy charytatywne i integracyjne, m.in „Nadaktywni”, „Szlachetna Paczka”, „Bieg Firmowy”.

ZARZĄDZAJ SWOIMI PRODUKTAMI ONLINE 24/7 Załóż bezpłatne konto w Serwisie Internetowym Grupy Europa Rejestracja
Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2017