AKTUALNOŚCI

17.06.2011

Europa rozszerza sieć sprzedaży online

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. włączyło swoją ofertę ubezpieczenia NNW do marketu internetowego Inseco.pl. Krajowa polisa NNW proponowana przez Europę obejmuje ubezpieczenie w odległości 30 km od polskiej granicy.

TU Europa S.A. to kolejny ubezpieczyciel, który w internetowym markecie Inseco.pl oferuje polisy chroniące przed następstwami nieszczęśliwych wypadków na terenie Polski (NNW). Polisa w zależności od wybranej opcji zapewnia m.in. zwrot kosztów ratownictwa i poszukiwań do 10 tys. zł oraz koszty pierwszej pomocy i rehabilitacji. Suma ubezpieczenia NNW wynosi 20 tys. zł. Oferta jest dostępna w trzech wariantach: STANDARD, STANDARD PLUS oraz VIP.

- Zaletą naszej oferty jest fakt, że ubezpieczenie krajowe obejmuje także strefę przygraniczną państw sąsiadujących z Polską, do 30 km w głąb krajów, poza Białorusią. Zapewni to ochronę np. turystom, którzy odwiedzając polskie Tatry ulegną wypadkowi po słowackiej stronie. Można dodatkowo rozszerzyć ubezpieczenie o odpowiedzialność cywilną nawet do 50 tys. zł oraz ubezpieczyć bagaż - mówi Krzysztof Mędrala, Wiceprezes TU Europa S.A.

- Wzrost zainteresowania ubezpieczeniami wypadkowymi skłania nas do rozwoju tej gałęzi produktów - dodaje Marta Wierzbicka-Rogacka, analityk ubezpieczeniowy w Blue Media SA.

Oferta TU Europa S.A. jest dostępna w ofercie Inseco.pl od czerwca 2011 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone © TU Europa SA 2017